13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۱:۲۶:۴۹
کد مطلب:  1117096
رئیس اداره آموزش و پرورش سپیدان خبر داد :
فرایند آموزش دانش آموزان سپیدانی از طریق فضای مجازی ادامه دارد/ پی گیری روند آموزش دانش آموزان روستایی فاقد اینترنت به صورت حضوری و تماس تلفنی

رئیس اداره آموزش و پرورش سپیدان گفت : فرایند آموزش دانش آموزان سپیدانی از طریق فضای مجازی پرقدرت ادامه دارد و در روستا هایی که از شبکه اینرتنتی متصل نیستند نیز روند آموزش دانش آموزان به صورت مراجعه به درب منزل و تلفنی پی گیری می شود.

به گزارش اداره اطلاع‌ رسانی و روابط عمومی آموزش ‌و پرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش ‌و پرورش شهرستان سپیدان ، فرشاد  حیاتی گفت : پس از تعطیلی مدارس و جهت ادامه روند آموزش، معلمان سپیدانی اقدام به تولید محتواهای مختلف آموزشی در قالب فیلم تدریس، کلیپ های صوتی، پاورپوینت، اسلاید های آموزشی و ... نموده  و محتواهای ایجاد شده در اختیار دانش آموزان قرار گرفت.

رئیس اداره آموزش و پرورش سپیدان افزود : مدیران مدارس با توجیه همکاران نسبت به ایجاد گروه های آموزشی برای هر کلاس در مقطع ابتدایی و گروه های مرجع و تخصصی در مقطع متوسطه زمینه ارتباط و تعامل بین دانش آموزان و معلمان را فراهم کردند.

حیاتی با اشاره به اینکه در مناطق محروم و روستایی که دسترسی به اینترنت و فضای مجازی محدود تر بوده  همکاران با سیستم پیامکی و تماس تلفنی با اولیا به آموزش دانش آموزان پرداختند گفت : حتی در چند روستا که دانش آموزان کمتری داشتیم همکاران با مراجعه حضوری به منازل مانع از ایجاد وقفه در آموزش دانش آموزان شدند.

وی در ادامه افزود: در طول هفته جاری راهبران و سرگروه های آموزشی با ایجاد ارتباط بیشتر با راهبران و سرگروه های استانی و سایر مناطق منابع مختلف آموزشی را تهیه و در اختیار همکاران در مدارس قرار دادند تا از تمام ظرفیت استان در این زمینه استفاده شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش سپیدان افزود :  با استفاده از ظرفیت انجمن اولیا و مربیان مدارس و راه های ارتباطی که از قبل برای ارتباط با اولیا ایجاد شده بود، اولیا آموزش های لازم را برای تسهیل در فرایند آموزش مجازی دانش آموزان دریافت کردند.

# آموزش تعطیل- نیست

به اشتراک بگذارید :