13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۰۹:۰۶:۵۷
کد مطلب:  1116657
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ارسنجان خبرداد:
راه اندازی 95 درصد از کلاس های درس دانش آموزان ارسنجانی در فضای مجازی

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ارسنجان گفت: با همکاری اعضای انجمن اولیا و مربیان مدارس شهرستان تا کنون بیش از ۹۵درصد از کلاسهای درس مدارس ارسنجان در قالب شبکه های مجازی راه اندازی شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان ارسنجان، امیرعلی منفرد گفت: با شیوع کرونا ویروس و با هدف پیشگیری و مقابله با آن، تمامی مدارس،کانون ها،دارالقران،سالن های ورزشی و سایر فضاهای آموزشی و پرورشی شهرستان ارسنجان ضدعفونی شدند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ارسنجان گفت: در پی تعطیلی مدارس نیز فعالیتهای آموزشی دانش آموزان این شهرستان از طریق فضای مجازی با جدیت تمام در حال پی گیری است .

وی افزود:  علاوه بر اطلاع رسانی روزانه در رابطه با کلاس های آموزشی شبکه آموزش به اولیای دانش آموزان ،  همکاران فرهنگی نیز کلاس های درس خود را به صورت مجازی و با بهره گیری از شبکه های اجتماعی راه اندازی نموده اند.

منفرد اظهار داشت : با همکاری اعضای انجمن اولیا و مربیان مدارس شهرستان تا کنون بیش از ۹۵درصد از کلاسهای درس مدارس ارسنجان در قالب شبکه های مجازی راه اندازی شده است.

# آموزش تعطیل - نیست

به اشتراک بگذارید :