13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۰۹:۰۶:۲۰
کد مطلب:  1116651
رئیس اداره آموزش و پرورش گراش خبر داد:
حضور فعال معلمان گراشی در پویش های آموزش فضای مجازی

رئیس اداره آموزش و پرورش گراش گفت: معلمان و مدارس شهرستان گراش با پیوستن به پویش "آموزش تعطیل نمی شود" و "هر تلفن همراه یک کلاس درس" در فضای مجازی، اجازه نمی دهند خللی در جریان آموزش ایجاد شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش گراش، ذبیح اله رضایی در شورای پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس که با حضور اعضای شورای معاونین آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد ،گفت: اگر چه ویروس کرونا تعطیلی ناخواسته و طولانی مدت مدارس را رقم زده اما این روزها جریان آموزش تعطیل نیست.

رئیس اداره آموزش و پرورش گراش گفت: جریان یادگیری و فعالیت های پرورشی و تربیتی دانش آموزان گراشی نیز همانند سایر نقاط استان فارس و ایران اسلامی، چه از طریق آموزش های صدا و سیما و چه ابتکار معلمان و مدارس برای استفاده از ظرفیت فضای مجازی. در محیط خانه و با نظارت اولیا در حال پیگیری است.

وی افزود: معلمان و مدارس شهرستان گراش با پیوستن به پویش "آموزش تعطیل نمی شود" و "هر تلفن همراه یک کلاس درس" در فضای مجازی، با تدریس دروس به صورت ضبط فیلم،ارائه تکالیف مختلف درسی و بررسی مستمر عملکرد دانش آموزان خود ، با نظارت اولیا کار آموزش دانش آموزان خود را در منزل پیگیری کرده و اجازه نمی دهند خللی در جریان آموزش ایجاد شود.

رضایی تاکید کرد: تلاش مجموعه آموزش و پرورش از ستاد تا معلمان این است تا جریان آموزشی، پرورشی و یادگیری دانش آموزان دچار وقفه نشود.

همچنین در این جلسه روند ضدعفونی و گندزدایی تمام مدارس شهرستان که همزمان با شیوع ویروس کرونا انجام شده مورد بررسی قرار گرفت.

# آموزش تعطیل - نیست

به اشتراک بگذارید :