13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۰۹:۰۳:۱۷
کد مطلب:  1116628
رئیس اداره آموزش و پرورش مرودشت خبر داد :‬
بیش از ۷۰ درصد مدارس مرودشت تحت پوشش آموزش های مجازی قرارگرفته اند

رئیس اداره آموزش و پرورش مرودشت با بیان اینکه باید تهدیدها را تبدیل به فرصت کرد اظهار کرد: آموزش و یادگیری در مرودشت متوقف نشده است و معلمان این شهر با تشکیل گروه های مجازی مختلف به تفکیک پایه و دروس در حال برگزاری کلاسها و رفع مشکلات درسی دانش آموزان هستند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش‌وپرورش شهرستان مرودشت ، مرتضی چراغی با اشاره به شیوع کرونا ویروس در سطح کشور ، گفت :  جهت ادامه روند آموزش، معلمان مرودشت با شرکت در پویش # هر تلفن همراه یک کلاس درس، با تشکیل گروه های مختلف از طریق آموزش مجازی اهداف تعلیم و تربیت را دنبال میکنند .

رئیس اداره آموزش و پرورش مرودشت  اظهار کرد : آموزش و یادگیری در مرودشت متوقف نشده است و معلمان این شهرستان  با تشکیل گروه های مجازی مختلف به تفکیک پایه و دروس در حال برگزاری کلاسها و رفع مشکلات درسی دانش آموزان هستند.

چراغی با بیان اینکه در حوزه آموزش ابتدایی با نظارت مدیران و کارشناسان بیش از ۷۰ درصد مدارس را تحت پوشش آموزش های مجازی قرارداده ایم اذعان کرد: معلمان کارهای ابتکاری و خلاقانه خود را با ارسال به کارشناسان آموزش و سرگروه های آموزشی جهت انتشار عمومی به اشتراک میگذارند.

وی افزود: در دوره ی متوسطه اول و دوم دروس اصلی و کنکوری که نیاز به راهنمایی و کمک معلم می باشد را به تفکیک مواد درسی اقدام به تشکیل گروه های مجازی و آموزش از این طریق نموده ایم و دانش آموزان مسایل و  مشکلات خود را با معلمان در میان میگذارند و در رشته های فنی و حرفه ای و کارودانش، دروس تخصصی و کارگاهی  مورد هدف آموزش از راه دور قرارگرفته شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش مرودشت  گفت: هرچند بالا بودن تعرفه های اینترنت، یک طرفه بودن تدریس و عدم دسترسی بعضی از اولیا به گوشی هوشمند مشکلاتی را ایجاد کرده، اما سعی بر آن است که با حفظ و ادامه آموزش مجازی، گامی نوین و بنیادین در عرصه تعلیم و تربیت برداریم .

# آموزش تعطیل- نیست

به اشتراک بگذارید :