13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۰۹:۰۱:۵۱
کد مطلب:  1116624
رئیس اداره آموزش و پرورش درودزن خبر داد :
تشکیل 280 کلاس آموزش مجازی برای دانش آموزان منطقه درودزن

رئیس اداره آموزش و پرورش درودزن گفت: آموزگاران و دبیران منطقه ی درودزن با همتی مضاعف بر طبق مصوبه ی شورای معاونین اقدام به تهیه ی محتوای آموزشی و برگزاری کلاس های خود به صورت مجازی کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش درودزن ،عبدالحسن روستایی ضمن تاکید بر ضرورت تداوم آموزش در هر زمان و مکان اذعان داشت: امر آموزش منحصر به محیط مدرسه نیست و با توجه به شرایط بوجود آمده و تعطیلی مدارس ، آموزش دانش آموزان نباید متوقف شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش درودزن در ادامه گفت: برنامه ی تدریس به صورت مجازی بانظارت و پیگیری کارشناسان حوزه ی آموزش اداره و توسط معلمین پر تلاش منطقه تدوین شده است و معلمین بر همین اساس اقدام به تهیه ی محتوا و آموزش به صورت مجازی کرده اند.

وی افزود: هم اکنون نزدیک به ۱۲۰ گروه و کلاس آموزشی در دوره ابتدایی،۷۰ گروه و کلاس فعال در دوره متوسطه اول و ۹۰ گروه و کلاس فعال در دوره متوسطه دوم   منطقه به صورت مجازی مشغول فعالیت هستند.

روستایی گفت: برای تسریع در افزایش کلاس های آموزش مجازی اقداماتی نظیر تشویق معلمان فعال و مدیران ناظر و همچنین فعالیت و تعامل سرگروههای آموزشی منطقه در هر دوره  با سرگروهها و مدرسین استانی و کشوری  صورت گرفته است.

گفتنی است روش های تدریس معکوس ، تدریس چندرسانه ای به صورت صوت،تصویر، پاورپوینت،ویدئو  و استفاده از تدریس معلمان خلاق منطقه ی درودزن به خوبی توانسته است نظر دانش آموزان و اولیا را جلب نماید.

# آموزش تعطیل- نیست

به اشتراک بگذارید :