13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۰۸:۵۹:۳۴
کد مطلب:  1116606
رئیس اداره آموزش و پرورش فراشبند تاکید کرد :
مشارکت خوب دانش آموزان و معلمان فراشبندی در راه اندازی کلاس آموزش مجازی / نظارت دقیق بر کلاس های مجازی تشکیل شده و تقدیر از معلمان فعال در این زمینه

رئیس اداره اموزش و پرورش فراشبند بر لزوم ارزیابی دقیق از فعالیت ها صورت گرفته و تقدیر از همکاران فعال در این زمینه تاکید کرد و گفت: برای راه اندازی کلاس های درس مجازی، هم معلمان و هم دانش آموزان فراشبندی مشارکت خوبی داشتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش‌وپرورش شهرستان فراشبند   ، سعید عالیشوندی  با اشاره به  تعطیلی مدارس ، از فعالیت مناسب و با نشاط تمامی همکاران در زمینه آموزش مجازی و تهیه بسته های آموزشی، کلیپ  خبر داد.

رئیس اداره اموزش و پرورش فراشبند افزود : بلافاصله  با شروع  تعطیلی و با مشورت و هم اندیشی شورای معاونین ، کادر اداری و  مدیران مدارس در مورد چگونگی آموزش مجازی دانش آموزان ،  اقدامات لازم برای آموزش از طریق فضای مجازی و آموزش محتوای دروس در دستور کار تمامی همکاران فرهنگی مقاطع مختلف  قرار گرفت .

 وی گفت: با همکاری مدیران ، تعدادی از خیرین و فرمانداری ،  تجهیزات لازم برای ضدعفونی کردن مدارس فراهم و  عملیات ضدعفونی به سرعت در تمامی مدارس شهری و روستایی انجام گرفت  .

عالیشوندی از مشارکت خوب دانش آموزان و معلمان فراشبندی در راه اندازی کلاس درس مجازی خبر داد و بر لزوم  ارزیابی دقیق از فعالیت ها صورت گرفته  و تقدیر از همکاران فعال در این زمینه تاکید کرد.

رئیس اداره اموزش و پرورش فراشبند یاد آور شد: به منظور پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس و تداوم آموزش دانش آموزان درفضای مجازی، ضمن ارائه لیست پخش برنامه های تدریس از شبکه آموزش و تشویق دانش آموزان و خانواده ها به پیگیری این شبکه در ساعتهای اختصاص داده شده به هرگروه از دانش آموزان،نسبت به تشکیل کارگروه تولید بسته های آموزشی ، کلیپ و سایر  روش های تدریس مجازی نیز تاکید شده است.

ارائه مطالب درسی با استفاده از ظرفیت سرگروه های آموزشی تمامی مقاطع، تدریس مجازی وتهیه ویدیو از درس مورد نظر،رفع اشکالات دانش اموزان  در قالب صدا  یا ویدئو ، بررسی پاسخ دانش آموزان  توسط مربی،معرفی نرم افزارها  و سایت های آموزشی مناسب،هماهنگی با اولیای دانش آموزان و تشکیل گروه های مجازی برای پیگیری و بحث و تبادل نظر در مورد آموزش بهتر دانش آموزان و ارائه راهکارها و پیشنهادات ،از مهمترین اقدامات انجام شده در فراشبند است که با پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس و آموزش مجازی دانش آموزان انجام شده است.

# آموزش تعطیل- نیست

به اشتراک بگذارید :