13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۰۸:۵۸:۵۸
کد مطلب:  1116597
رئیس اداره آموزش وپرورش لارستان تاکید کرد :
آموزش دانش آموزان لارستانی در فضای مجازی ادامه دارد

رئیس اداره آموزش و پرورش لارستان با تاکید بر لزوم استمرار آموزش برای دانش آموزان، بانظارت سرگروههای آموزشی و کارشناسان آموزش ابتدایی ،اقداماتی را در ارتباط با تدریس مجازی در این ایام و با توجه به امکانات موجود انجام داده است .

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش‌وپرورش شهرستان لارستان ، مهدی اسماعیلی گفت : با وجود تعطیلی مدارس به علت شیوع کرونا ویروس، آموزش دانش آموزان در فضای مجازی همچنان ادامه دارد.

رئیس اداره آموزش وپرورش لارستان به بخشی از اقدامات انجام شده در زمینه آموزش مجازی دانش آموزان لارستانی اشاره کرد و گفت : تشکیل کارگروه کیفیت بخشی با حضور سرگروهها و راهبران آموزشی شهرستان ، تولیدمحتوای الکترونیکی مکمل توسط سرگروههای آموزشی وارسال درکانالهای شش پایه ، تدریس ویدئویی و تهیه فیلم و ارسال به دانش آموزان ازطرف معلم ومدرسه از جمله اقدامات انجام گرفته در خصوص آموزش مجازی دانش  آموزان است .

اسماعیلی افزود : ارسال تکالیف آنلاین در نرم افزار فارس آموز در برخی مدارس ، معرفی سایتهای معتبرآموزشی به آموزگاران ، ارائه تکالیف هدفمند درگروههای کلاسی توسط معلم ومدرسه وارائه بازخورد ، تعیین زمان برای پرسش و پاسخ اولیا بامعلم در برخی مدارس ، آموزش به شیوه یادگیری معکوس در برخی مدارس از دیگر اقدامات  انجام شده در خصوص آموزش مجازی است .

رئیس اداره آموزش وپرورش لارستان در تشریح دیگر اقدامات در زمینه آموزش مجازی افزود : همچنین در تعدادی از مدارس لارستان دبیران از طریق وب کنفرانس و در یک ارتباط دوطرفه با دانش آموزان خود به تدریس فصل های باقیمانده کتاب درسی مشغول هستند.

# آموزش تعطیل- نیست

به اشتراک بگذارید :