22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۰۸:۱۱:۳۶
کد مطلب:  1116426
مدیر کل آموزش و پروش خوزستان خبر داد:
انتشار محتواهای آموزشی در سایت آپارات توسط اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان

مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان از ارائه آموزش های الکترونیکی در بستر سایت آپارات توسط اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان با هدف انتشار محتواهای آموزشی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت روز شنبه 17 اسفندماه ۹۸ در گفت و گو با روابط عمومی با اعلام این خبر گفت: آموزش و پرورش خوزستان از همان روزهای ابتدایی تعطیلات مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا، برنامه ریزی برای استمرار آموزش دانش آموزان را در دستور کار قرار داد.

 

 

وی با اشاره به اثربخش بودن فرآیند یاددهی و یادگیری از طریق محتواهای الکترونیک، گفت: در همین راستا توسط اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان از سایت آپارات به عنوان یک فرصت در شرایط کنونی برای ارائه آموزش های الکترونیکی و انتشار محتواهای آموزشی استفاده شد و از این پس دانش آموزان و همکاران فرهنگی می توانند با مراجعه به آدرس http://aparat.com/khouzedu این ویدئوهای آموزشی را مشاهده کنند.

 

 

مودت در عین حال استفاده از فضای مجازی را در شرایط کنونی یکی از راه های ارتباطی میان معلمان و دبیران با دانش آموزان و خانواده های آنها عنوان کرد و افزود: در حال حاضر گروه های مختلف درسی نیز توسط سرگروه های آموزشی و همکاران ما در شبکه های مجازی تشکیل شده است تا از این طریق در هنگام تعطیلی مدارس از توقف جریان آموزش جلوگیری شود.

 

 

گفتنی است؛ در حال حاضر ۸۰ سرگروه آموزشی دوره ابتدایی، ۲۴۰ سرگروه آموزشی دروس تخصصی متوسطه دوره اول و ۵۰۰ سرگروه آموزشی دروس تخصصی متوسطه دوره دوم در استان خوزستان استمرار فعالیت های آموزشی دانش آموزان در این استان را راهبری و مدیریت می کنند.

به اشتراک بگذارید :