13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۰:۲۷:۲۶
کد مطلب:  1114971
رئیس اداره آموزش وپرورش کوار خبر داد:
تشکیل بیش از 80 درصد کلاس های درس دانش آموزان کواری در فضای مجازی

رئیس اداره آموزش وپرورش کوار گفت : با وجود تعطیلی مدارس به علت شیوع کرونا ویروس، در کنار آموزش سراسری از طریق شبکه آموزش سیما ،در آموزش و پرورش شهرستان کوار طرحی با هدف اجرای آموزش الکترونیک و غنی سازی فرایند یاددهی _ یادگیری در فضای مجازی با شعار آموزش تعطیل شدنی نیست، شروع شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش‌وپرورش شهرستان کوار ، رضا عبیدی گفت : با وجود تعطیلی مدارس به علت شیوع کرونا ویروس، در کنار آموزش سراسری از طریق شبکه آموزش سیما ، آموزش الکترونیک و غنی سازی فرایند یاددهی _ یادگیری در فضای مجازی با شعار آموزش تعطیل شدنی نیست، شروع شده است .

رئیس اداره آموزش وپرورش کوار گفت :  طرحی در کمیته کیفیت بخشی به فرایند آموزش ، در مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کوار بررسی و به مدارس ارسال گردید که با اجرای این طرح بخشی از مشکلاتی که برای تحصیل دانش آموزان ایجاد شده رفع خواهد گردید.

عبیدی افزود :  در اجرای این طرح که با کنترل و نظارت مستقیم مدیر مدرسه و معلمان به انجام خواهد رسید ،در قالب نرم افزار های داخلی ،آموزش و مرور مباحث گذشته از طریق کانال ها و گروه های مجازی ویژه مدرسه و کلاس درس هر پایه برای دانش آموزان و اولیا ارسال می شود و دانش آموزان نیز موظف هستند که تکالیف و وظایف هدفمند را در زمان مشخصی انجام داده و برای معلم ارسال نمایند .

وی از اجرای این طرح د ر بیش از 80درصد مدارس شهرستان کوار خبر داد و گفت :در اجرای این طرح با ارسال اطلاعیه های مربوطه از طریق فضای مجازی ،روزنامه و سایت های معتبر شهرستان ،سعی شده جهت ترغیب دانش آموزان و اولیا اطلاع رسانی کافی صورت گیرد و با ایجاد کلاس های درس مجازی تمام دروس در سه دوره آموزشی پوشش داده شده است .

# آموزش تعطیل- نیست

به اشتراک بگذارید :