13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۰:۲۶:۱۹
کد مطلب:  1114960
رئیس اداره آموزش‌وپرورش ناحیه 2 شیراز تاکید کرد:
لزوم توجه به مسائل تربیتی در کنار آموزش مجازی دانش آموزان

رئیس اداره آموزش‌وپرورش ناحیه 2 شیراز با تاکید بر لزوم ترویج مسایل تربیتی با بهره گیری از فضای مجازی ،گفت: در این برهه حساس ،در کنار آموزش مجازی نباید از تربیت صحیح فرزندان نیز غافل شد، چون نقش ما باید در تعلیم و تربیت به بهترین شکل ممکن پر رنگ و تاثیر گذار باشد تا آینده ای روشن برای کشور عزیزمان رقم بزنیم .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز  ، بهروز پرنیان با اشاره به شیوع کرونا ویروس در سطح کشور ، گفت: با تعطیلی کلاس درس دانش آموزان در مدارس، آموزش دانش آموزان  در فضای مجازی رونق صد چندانی دارد.

رئیس اداره آموزش‌وپرورش ناحیه 2شیراز بابیان اینکه "امر یاددهی و یادگیری چه در فضای واقعی و چه در فضای مجازی همیشه و در همه حال باید فعال باشد" گفت:یاددهی و یادگیری خود خط مقدم مبارزه با اینچنین  مشکلات است پس باید به صورت جدی و مستمر پیگیری شود.

 وی ادامه داد:با آغاز تعطیلی مدارس اقدامات لازم برای آموزش از طریق فضای مجازی و آموزش محتوای دروس به‌صورت خلاصه در برنامه کاری مدارس قرار گرفت و والدین دانش آموزان نیز از طریق ارسال پیامک و گروههای مختلف در فضای مجازی  در جریان این امر قرار گرفتند و با همکاری خود کمک شایانی را به مجموعه آموزش و پرورش انجام داده اند.

 پرنیان ادامه داد:  یکی از بسترهایی که برای این امر در نظر گرفته‌شده ، سامانه فارس آموز و تدریس آنلاین معلمان سر ساعت مشخص با هماهنگی قبلی است که مدیران مدارس و آموزگاران با بهره‌گیری از امکانات موجود، آموزش دانش آموزان خود را در فضای مجازی دنبال می کنند.

رئیس آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز تشکر از همراهی اولیا و معلمان و مدیران، بر لزوم ترویج مسایل تربیتی با بهره گیری از فضای مجازی تاکید کرد و گفت: از تربیت صحیح فرزندان در این برهه حساس غافل نشویم چون نقش ما باید در تعلیم و تربیت  به بهترین شکل ممکن پر رنگ و تاثیر گذار باشد تا آینده ای روشن برای کشور عزیزمان  ایران  اسلامی رقم بزنیم .

# آموزش تعطیل- نیست

به اشتراک بگذارید :