13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۰:۱۸:۵۳
کد مطلب:  1114912
رئیس اداره آموزش‌وپرورش داراب خبر داد :
همه مدارس داراب ضد عفونی شده اند / کلاس های درس شهرستان داراب در فضای مجازی و با نظارت والدین در خانه ها تشکیل شده

رئیس اداره آموزش‌وپرورش داراب گفت : با شیوع کرونا ویروس و تعطیلی مدارس در سراسر کشور و استان فارس، آموزش دانش آموزان دارابی در فضای مجازی ادامه دارد و تمامی مراکز و مدارس این شهرستان ضد عفونی شدند .

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش‌وپرورش شهرستان داراب ، علی محمد اطاعت گفت : با شیوع کرونا ویروس و تعطیلی مدارس در سراسر کشور و استان فارس، آموزش دانش آموزان دارابی در فضای مجازی ادامه دارد .

رئیس اداره آموزش‌وپرورش داراب با بیان اینکه برنامه های شبکه آموزش روزانه در سایت و  کانال روابط عمومی آموزش و پرورش داراب قرار می گیرد گفت : در مواردی نیز مشاهده شده که دانش آموزان  با لباس فرم مدرسه برنامه های این شبکه را دنبال می کنند .

اطاعت افزود : دبیران شهرستان داراب  اقدام به تشکیل گروه هایی در فضای مجازی کرده اند که  با عضویت دانش آموزان در این  گروهها ،مطالب آموزشی خود را در قالب  اسلاید ، کلیپ   ، کلاس های آنلاین  در اختیار دانش آموزان قرار می دهند .

وی ادامه داد : در حوزه  آموزش ابتدایی نیز آموزگاران تکالیف دانش آموزان را با استفاده از فضای مجازی مشاهده وبررسی می کنند و روزانه برنامه  و طرح درس برای آموزگاران از طرف کارشناسان این حوزه ارسال می گردد

رئیس اداره آموزش‌وپرورش داراب افزود : همچنین در  تمامی مدارس ، نمازخانه ها ، خوابگاه  ها ، سلف سرویس ها  ، کانونها ، دارالقرآن ها ، سالن های ورزشی ، پژوهش سرا و نمایندگی های  تحت امر این شهرستان ضد عفونی صورت گرفته است .

# آموزش تعطیل- نیست

به اشتراک بگذارید :