0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۰۹:۳۲:۰۱
کد مطلب:  1114738
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش خبرداد:
تمدید ثبت اصلاحیه در سامانه مسکن فرهنگیان تا 20 اسفند ماه

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از تمدید مهلت ثبت اصلاحیه برای متقاضیان تامین مسکن تا بیستم اسفندماه 1398 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش؛ گودرز کریمی فر در گفتگو با خبرنگار این مرکز افزود: از مجموع 309 هزار فرهنگی شاغل و بازنشسته متقاضی تامین مسکن؛ تعداد 87 هزار و 746 فرهنگی در ثبت اطلاعات و خود اظهاری اولیه دچار خطای ثبت نام شده و استعلام اینگونه افراد، قابلیت پردازش، پیرایش و پالایش نداشته و بهمین خاطر جهت ثبت دقیق اطلاعات اینگونه افراد، سامانه مذکور تا تاریخ 20 اسفند ماه تمدید شد.

وی خاطرنشان کرد: این مهلت تحت هیچ شرایطی قابل تمدید نبوده و فرهنگیان می‌توانند با ویرایش اطلاعات خود، دسترسی به سایر برنامه‌های تامین مسکن فرهنگیان، در تفاهم‌نامه فی مابین با وزارت راه و شهر سازی را تسریع و تسهیل کنند.

گفتنی است؛ اصلاحیه ثبت‌نام ذی‌نفعان، جهت استعلام از سازمان‌های 4 گانه وزارت راه و شهر سازی، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سازمان ثبت احوال و همچنین بانک مسکن ارسال و نتیجه استعلامات مورد اشاره جهت اطلاع رسانی در سامانه maskan.medu.ir بارگذاری خواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید :