13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۰۸:۳۴:۱۹
کد مطلب:  1114543
رئیس آموزش و پرورش شهرستان کوهچنار تاکید کرد:
حضور فعال فرهنگیان کوهچناری در کلاس های درس مجازی

رئیس آموزش و پرورش شهرستان کوهچنار گفت:با شیوع کرونا ویروس و تعطیلی مدارس ، فرهنگیان کوهچناری همچون گذشته در کلاس های مجازی نیز حضور فعال دارند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس و به نقل از  روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان کوه چنار ، سید قاسم تقوی گفت: با وجود تعطیلی مدارس به علت شیوع کرونا ویروس، آموزش دانش آموزان در فضای مجازی همچنان ادامه دارد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان کوهچنار گفت: در جلسه شورای اداری و همچنین آموزش و پرورش شهرستان که با هدف انجام اقدامات پیشگیرانه لازم تشکیل شد ،بر لزوم پی گیری امور با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان  تاکید شد که از آن جمله می توان به ؛آموزش پیشگیرانه به فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیاء  ، توزیع بروشور ، ضدعفونی کردن مدارس اشاره کرد.

وی گفت: درراستای آموزش دانش آموزان  با استفاده از ظرفیت همکاران مقاطع مختلف  تحصیلی  هسته علمی ، مدیران ، راهبران آموزشی وصاحب نظران حوزه تکنولوژی در فضای مجازی ،گروه های مختلف درسی در پایه ها و مقاطع مختلف تحصیلی تشکیل شد و آموزگاران و دبیران در فضای مجازی به آموزش دانش آموزان می پردازند .

تقوی گفت: در همین راستا برنامه های خوبی درامر آموزش  دانش آموزان  پیش بینی شده ، برنامه های آموزشی شبکه آموزش از طریق صدا و سیما اطلاع رسانی شده و همچنین هرمدرسه و هر معلم گروه هایی رادر فضای مجازی بر اساس پایه تحصیلی راه اندازی نموده و کلیه فعالیتهای آموزشی خود را از جمله آموزش درس دانش آموزان بصورت صوتی و تصویری ، ارائه تمرین و  تکالیف،  دریافت نتیجه تمرینات  و تکالیف بین معلم و دانش آموز با همکاری اولیاء  پی گیری می نمایند.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان کوهچنار همچنین گفت: در راستای آموزش بهتر دانش آموزان  آدرس سایت ها و شبکه های آموزش مجازی از جمله آموزش آنلاین آلا  دانشگاه شریف ، سایت همکلاسی ، سایت کانون ، سایت گزینه دو ، سایت بیاموز ، سایت پادرس ، سایت گزینه دانش ، سایت نمره برتر ،   از طرف  حوزه آموزش اداره به مدیران و دبیران معرفی شده  تادراختیار دانش آموزان قرار گیرد .

وی یاداور شد : تلاش شده تا به صورت مستقیم کارشناسان  آموزش و پرورش بر فعالیت همکاران  و دانش آموزان به فرایند یاددهی و یادگیری نظارت  داشته و از طریق گروه های فضای مجازی ، فعالیتهای شبکه آموزش را به دانش آموزان و اولیاء اطلاع رسانی نماییم و تا کنون نیز مدارس فعالیت آموزشی در فضای مجازی را شروع و مشغول می باشند .

# آموزش تعطیل- نیست

به اشتراک بگذارید :