13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۰۸:۳۱:۳۳
کد مطلب:  1114533
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بوانات خبر داد:
راه اندازی بیش از 130 کلاس درس مجازی برای دانش آموزان بواناتی

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بوانات گفت: برای ادامه روند آموزشی دانش آموزان در شهرستان بوانات ،هم اکنون بیش از 130 کلاس درس در فضای مجازی راه اندازی شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش بوانات، عباس قاسمی در کمیته پیشگیری ازکرونا ویرس و شورای ساماندهی فضای مجازی آموزش و پرورش بوانات ، گفت: در حال حاضر22 کلاس پایه  اول 19،  کلاس پایه دوم ،21 کلاس پایه سوم ، 18 کلاس پایه چهارم ، 23 کلاس پایه پنجم و 20 کلاس در پایه ششم ابتدایی در 27 آموزشگاه شهرستان بوانات دایر است .

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بوانات ، افزود: بجز یکی ازمدارس روستایی این شهرستان که از اینترنت فعال برخوردار نیست ،بقیه دانش آموزان این شهرستان از طریق فضای مجازی از آموزش آموزگار خود استفاده می نمایند .

وی گفت:در مقطع متوسطه اول نیز 35 کلاس درس در بوانات دایر است که تمامی دانش آموزان این مدارس نیز در گروههای اجتماعی فعالند و مطالب را از دبیران مربوطه دریافت می نمایند .

قاسمی همچنین گفت: در دوره دوم  متوسطه نظری ، فنی و حرفه ای و کاردانش  بوانات نیز هم اکنون 30 کلاس درس فضای مجازی  فعال است  که 5 کلاس آن مربوط به دانش آموزان هنرستانی این شهرستان می باشد.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بوانات همچنین گفت: از دیگر اقدامات مهم مدارس در این راستا، استفاده از نرم افزار فارس آموز در برخی مدارس و فعالیت برخی دبیران و آموزگاران در گروههای آموزشی استان و شهرستان است که منجر به تولید محتوا توسط همکاران برای دانش آموزان دارای اختلالات یادگیری شده است . 

وی با تاکید بر این نکته که ؛کارگروه فضای مجازی هر روزه ساعت نه صبح تشکیل جلسه خواهد داد بر اجرایی شدن مصوبات این کارگروه تاکید کرد.

# آموزش تعطیل- نیست

به اشتراک بگذارید :