12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ ۱۰:۰۸:۰۰
کد مطلب:  1114449
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان خبر داد:
راه اندازی کمپین هرخانه، یک مدرسه

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان گفت : کمپین «هر خانه ، یک مدرسه» در فضای مجازی راه اندازی شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، رهبر طوماری رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان با اعلام این خبر گفت: با توجه به تعطیلی مدارس به دلیل پیشگیری از بیماری کرونا و ضرورت تداوم فرایند یادگیری و آموزش دانش آموزان، کمپین «هر خانه، یک مدرسه» در فضای مجازی راه اندازی شده تا دانش آموزان استان با استفاده از برنامه های شبکه آموزش سیما و برنامه های شبکه های مجازی برنامه های آموزشی خود را پیگیر باشند.

وی با اشاره به ظرفیت فضای مجازی در استمرار فرایند یادگیری دانش آموزان افزود: آموزش تعطیل بردار نیست و ما معتقدیم اگر مدرسه هم تعطیل شود، آموزش تعطیل پذیر نیست و آموزش جریانی مداوم است که وابسته به زمان و مکان خاصی نیست.

طوماری فعالیت های خودجوش معلمان استان زنجان در پیگیری امر آموزش در فضای مجازی را یک ظرفیت عظیم و اثرگذار خواند که می تواند در تداوم فرایند تحصیل دانش آموزان تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان بر ضرورت استفاده کامل از ظرفیت های شبکه های تلویزیونی و فضای مجازی تاکید کرد و افزود: ما نباید آموزش را منحصر به مدرسه و چند روز هفته کنیم بلکه با جریان سازی رسانه ای باید امر آموزش را در دسترس ترین منبع برای همه تبدیل کنیم. 

 

به اشتراک بگذارید :