25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ ۰۹:۴۷:۵۳
کد مطلب:  2TV08gb2
مدیر آموزش و پرورش فشافویه :
آیین افتتاح دارالقرآن و پژوهشسرای دانش آموزی به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم

مدیر آموزش و پرورش فشافویه از افتتاح اولین پژوهشسرای دانش آموزی "جابر ابن حیان "و"دارالقران شهید کمانی" در هفته بزرگداشت مقام معلم خبر داد .

به گزارش اداره  اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران ،  مدیر آموزش وپرورش فشافویه در حاشیه این مراسم گفت: با هدف ایجاد بستر جهت بروز خلاقیت و نوآوری در دانش آموزان وهم چنین تقویت روحیه همکاری و مشارکت آنها در انجام فعالیت های علمی و پژوهشی،  این پژوهش سرا راه اندازی شده است .

وی افزود : حمایت مادی و معنوی از دانش آموزان برای حضور در جشنواره ها و برنامه های علمی و پژوهشی در سطح کشور، ایجاد محیط آزمایش و تجربه ایده های پژوهشی دانش آموزی و تشکیل انجمن های علمی دانش آموزی و برگزاری مسابقات علمی، پژوهشی از دیگر برنامه های مهم و پیش روی این پژوهش سرا در آینده است .

وی در ادامه با اشاره به افتتاح دارالقرآن شهید کمانی تاکید کرد: تاکنون آموزش مفاهیم قرآنی  برای دانش آموزان  به صورت پراکنده و در سطح مدارس و کانون فرهنگی وتربیتی برگزار می شد  که  با افتتاح این مرکز ، آموزش تخصصی و اصولی مباحث قرآنی  به دانش آموزان  به صورت منسجم ارائه می شود.

شایان ذکر است شهباز بیگی در پایان از همت خیرین محترم و مسئولین منطقه در راه اندازی و افتتاح  این مراکز تقدیر کرد .

 

به اشتراک بگذارید :