20 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۱۴:۵۱:۰۰
کد مطلب:  1114009
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان:
کارکنان آموزش و پرورش استان از طریق اتوماسیون شخصی احکام خود را دریافت کنند

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان به دنبال شیوع بیماری کرونا و با هدف پیشگیری از مراجعه غیرضروری کارکنان دستگاه تعلیم و تربیت استان به ادارات از بارگزاری احکام فرهنگیان در اتوماسیونهای شخصی ایشان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی، سخنگوی دستگاه تعلیم و تربیت استان به دنبال شیوع بیماری کرونا و با هدف پیشگیری از مراجعه غیرضروری کارکنان دستگاه تعلیم و تربیت استان از بارگزاری احکام فرهنگیان در اتوماسیونهای شخصی ایشان خبر داد.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی که نیازمند کنترل و حذف تردد های ضروری با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا هستیم گفت: با تلاش همکاران اداره امور اداری و تشکیلات و همچنین اداره فناوری اطلاعات استان اطلاعات احکام کارگزینی کارکنان دستگاه تعلیم و تربیت در اتوماسیون شخصی همکاران بارگزاری شده است.

حسین صبور افزود: فرهنگیان استان جهت دریافت احکام خود دیگر نیازی به مراجعه به ادارات محل خدمت خود ندارند و با استفاده از راهنمایی ذیل میتوانند از طریق اتوماسیون شخصی خود نسبت به دریافت احکام کارگزینی خود اقدام نمایند.

وی در پایان یادآور شد: تا به امروز 21 منطقه از مناطق 39 گانه استان اطلاعات احکام فرهنگیان منطقه متبوع را در سامانه بارگزاری نموده اند و سایر مناطق در حل بارگزاری اطلاعات همکاران می باشند.

https://medu.ir/portal/fileLoader.php?code=a63fd1a5eb7b4f8e90a9da1583351815

 

sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

   

به اشتراک بگذارید :