23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۱۳:۱۸:۴۷
کد مطلب:  1113883
با حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران؛
مجید کاشف سرپرست اداره آموزش و پرورش رودهن شد

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، طی حکمی مجید کاشف را به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش رودهن منصوب کرد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، در متن حکمی که از سوی محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، به منظور انتصاب مجید کاشف به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش رودهن صادر شده، آمده است: نظر به تعهد، تقوا، شایستگی و تجربیات ارزشمند جنابعالی در امر تعلیم و تربیت به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش رودهن منصوب می‌شوید.

 

در بخش دیگری از این حکم انتصاب آمده است: شایسته است، با مشارکت سایر بخش ها و استفاده از نظرات کارشناسان، گام مهمی در زمینه برنامه‌ریزی، ساماندهی و انجام بهینه امور و همچنین تعامل سازنده و روز افزون با حوزه‌های مختلف تعلیم و تربیت در سطح مناطق و اداره کل بردارید و با سازماندهی هوشمندانه تمام امکانات و منابع در اختیار در به ثمر رسیدن اهداف دولت تدبیر و امید اهتمام ورزید.

 

امیدوارم با عنایت خداوند متعال و در پرتو توفیقات ولی عصر امام زمان (عج) و با توجه به وصایای حضرت امام(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در انجام وظایف محوله موفق و منشاء برکات و خدمات به نظام مقدس جمهوری اسلامی باشید.

 

به اشتراک بگذارید :