13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ ۱۰:۴۳:۱۵
کد مطلب:  1113220
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه بیرم خبر داد :
برای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس همه مدارس بیرم ضد عفونی شدند/ معلمان بیرمی آموزش را در فضای مجازی ادامه می دهند

رئیس اداره آموزش و پرورش بیرم گفت : با شیوع کرونا ویروس و تعطیلی مدارس در سراسر کشور و استان فارس، معلمان بیرمی آموزش را با استفاده از فضای مجازی از سر گرفتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، و به نقل از روابط عمومی آموزش‌وپرورش منطقه بیرم ، علی ملک پور گفت : با شیوع کرونا ویروس در سطح کشور و با تعطیلی کلاس درس دانش آموزان در مدارس، آموزش دانش آموزان در منطقه بیرم  در فضای مجازی از سر گرفته شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش بیرم گفت :  همگام با تعداد کثیری از معلمان سراسر کشور و با تأسی از جمله « آموزش تعطیل شدنی نیست» معلمان و همکاران آموزشی  این منطقه نیز با استفاده از ابتکارات و خلاقیت های خود و پیگیری آموزش دانش آموزان در منازل، با استفاده از فضای مجازی آموزش را ادامه می دهند .

ملک پور با  تاکید بر لزوم ایجاد انگیزه برای سوق دادن دانش آموزان  به سمت آموزش مجازی گفت :   معلمان شاغل در این منطقه با پیگیری مجدانه و اخذ تکالیف دانش آموزان ، ضمن تلاش برای حفظ نشاط و آرامش دانش آموزان و تشویق آنان به رعایت اصول بهداشتی، نسبت به گرفتن  بازخورد لازم و رفع اشکالات احتمالی نیز اهتمام دارند.

وی افزود : معلمان همچنین  با معرفی درگاه ها و وب سایت های کاربردی مختلف اینترنتی مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش به دانش آموزان و اولیا می کوشند، در راهنمایی خانواده ها نسبت به روش های استفاده از این درگاه های اینترنتی نیز گام های موثری بردارند .

رئیس اداره آموزش و پرورش بیرم افزود : به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ، همه مدارس و اماکن مرتبط با همکاران و دانش آموزان این منطقه  ضدعفونی شد.

ملک پور اظهار امیدواری کرد که با حساسیت و عنایت مدیران مدارس، به تناوب و با دقت کافی  نسبت به ضدعفونی کردن اماکن و اسبابی که بیشتر در معرض لمس و استفاده دانش آموزان قرار می گیرد اقدام گردد.

وی همچنین گفت: امیدواریم با همکاری شایسته مدیرا ن، معلمان، اولیا و دانش آموزان و رعایت اصول پایه ای بهداشت، مطابق با پروتکل های اعلامی بتوان با موفقیت از مشکل به وجود آمده عبور کرد.

# آموزش تعطیل _ نیست

به اشتراک بگذارید :