24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ ۰۸:۴۹:۲۰
کد مطلب:  vDST6IzA
رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در جشنواره تجلیل ازخیرین مدرسه یار و مدرسه ساز:
مدارس‌‌ سنگرهای دفاع در مقابل دشمنان هستند

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با بیان اینکه خیرین با جهاد مال خود و ساخت مدرسه فضای علم و دانش اندوزی را برای دانش آموزان فراهم می‌کنند ،گفت: این مدارس‌‌ همان سنگرهای دفاع ما در مقابل دشمنان هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، جشنواره تجلیل و تقدیر ازخیرین مدرسه یار و مدرسه  ساز به میزبانی آموزش و پرورش ناحیه دو ساری در سالن ورزشی هنرستان تربیت بدنی مهندس محمدرضا داراب  با حضور دکتر حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور ، نیکخو مشاور استاندار در امور آموزش و پرورش،حسن زاده  معاون سیاسی فرمانداری ساری، قاسمی مدیر کل  آموزش و پرورش استان مازندران ، ، ساداتی معاون تربیت بدنی استان، جامعه خیرین مدرسه یار و مدرسه ساز شهرستان ساری و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید .

دکتر محمد رضا حافظی در این مراسم اظهار داشت: خیرین مدرسه ساز پا در راهی گذاشته اند که سبب سازندگی، انسان سازی و ارتقای همه جانبه کشور می‌شود و رضایت خداوند را در پی دارد.
وی با بیان اینکه خیرین با جهاد مال خود و ساخت مدرسه فضای علم و دانش اندوزی را برای دانش آموزان فراهم می‌کنند ،گفت: این مدارس‌‌ همان سنگرهای دفاع ما در مقابل دشمنان هستند.
رییس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور گفت: جامعه خیرین مدرسه ساز کشور برای ایرانیان مقیم خارج از کشور مدرسه احداث می کند تا کودکان هویت، ملیت و زبان مادری و اصیل خود را به دست فراموشی نسپارند.
وی افزود: تعهد خیرین در طول سالهای متمادی و گذشته برای ساخت مدرسه بسیار چشمگیر بوده و امیدواریم این روند صعودی جذب خیرین روز به روز افزایش یابد.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز نیز در این مراسم گفت: خیرین دوستداران تعلیم و تربیت و کسانی هستند که با پیداکردن مسیر درست زندگی، عاشقانه کار می کنند.

دکتر عباسی مدرسه سازی را صدقه جاریه خوانده و خاطرنشان ساخت: کسانی که امر مدرسه سازی را دنبال می کنند، خیر دنیا و آخرت را به طور ملموس در زندگی خود مشاهده می کنند

وی با اشاره به مصادیق احسان و نیکوکاری که خیرین مدرسه ساز این موضوع را سر لوحه زندگی خود قرار داده اند، تصریح کرد: در آیات قرآنی به کسانی که بانی کار خیر هستند، رستگاری داده شده است و خیرین بذر نیکی و دانش را در این دنیا می کارند و نتیجه اش آبادانی آخرت آن ها خواهد بود.

شاکری مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو ساری  نیز در این جشنواره ضمن ابراز خرسندی از حضور پرشکوه خیرین و مسئولین و ارائه گزارش از کمک خیرین به آموزش و پرورش ناحیه دو در سال 94 ابراز داشت: اگر حمایت‌های خیرین در مدرسه‌سازی نبود، یقیناً آموزش و پرورش با چالش‌هایی در امر تعلیم و تربیت مواجه می شد. 

همچنین درپایان این جشنواره از خیرین مدرسه ساز، مدیران و دانش آموزان برتر طرح های پژوهشی تقدیر به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :