0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۰۸:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1110033
وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد ؛
افزایش آموزش دروس در شبکه آموزش از 10 نوبت به 14 نوبت

وزیرآموزش و پرورش از افزایش آموزش دروس در شبکه آموزش از 10 نوبت به 14 نوبت خبرداد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی‌میرزایی در گفت‌وگو با شبکه خبر، اظهار کرد: هر روز صبح را با جلسه‌ای آغاز می‌کنیم تا وضع آموزشی را مرور ‌کنیم که در چه شرایطی هستیم و تلاش ما این است که جریان آموزش استمرار پیدا کند.

وی افزود: شبکه آموزش از روز گذشته به کمک ما آمده است و 10 نوبت آموزش را در پایه‌های دوره اول و دوم ابتدایی، دوره اول و دوم متوسطه، فنی حرفه‌ای و کاردانش پخش می‌کند و از امروز این10 نوبت به 14 نوبت افزایش پیدا کرده است که در هفت روز هفته جریان دارد.

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد با توجه به استقبال خوبی که از سوی دانش‌آموزان به عمل آمده است نیازمند این هستیم که فرصت آموزش را افزایش دهیم. با مدیران صدا و سیما گفت‌وگو کردم  تا بتوانیم از ظرفیت شبکه‌های دیگر آموزشی و تلویزیونی هم برای توسعه فرصت‌های آموزشی استفاده کنیم.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: با انجمن اولیا و مربیان نیز گفت‌وگو کردیم که از ظرفیت 10 هزار مدرسی که برای خانواده دارد و همچنین با وجود 370 مرکز مشاوره، به خانواده‌ها کمک کند تا مراقب آموزش فرزندانشان باشند.

حاجی میرزایی تاکید کرد: برای معاونان آموزشی ماموریتی تعیین کردیم که پروتکلی را برای مشارکت موثر مدیران و معلمان در این فرایند آموزشی تدارک ببیند و ما باید اطمینان پیدا کنیم که در همه مدارس مدیران اشراف کافی بر دانش‌آموزان دارند و ارتباط مناسبی را تحت نظارت مدیر با دانش‌آموزان دارند.

به اشتراک بگذارید :