20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ ۰۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1109680
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
استقبال دانش آموزان پژوهشگر در فراخوان همایش نانوتکنولوژی

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از استقبال دانش آموزان پژوهشگر در فراخوان همایش نانوتکنولوژی پژوهش ‌سرای دانش‌آموزی بصیرت 1 ناحیه 2 شهرری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پورمعاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ضمن ابراز خرسندی از استقبال دانش آموزان پژوهشگر در فراخوان همایش نانوتکنولوژی ، گفت:فناوری نانو امروزه به عنوان دانشی کاربردی ،گستره ی زیادی از حوزه های علوم نوین اعم از پزشکی، داروسازی، کشاورزی و صنایع را در بر می گیرد.

وی با اشاره به اینکه تجهیز محیط های پژوهشی و بهره گیری از حضور نیروهای توانمند در پژوهش سراها موجب جهت دهی به علایق دانش آموزان مستعد می شود، تاکید کرد: اکنون که شرایط  آشنا شدن دانش آموزان با مهندسی مواد و نانوتکنولوژی مهیا شده است برنامه هایی از قبیل می تواند زمینه کسب ایده های نو از اساتید و از گروه همسالان را فراهم کند.

شفیع پور در پایان تصریح کرد: از 30 طرح ارسالی به این همایش، 13 طرح مورد پذیرش قرار گرفته است که 10مورد آن ارائه مقاله به صورت پوستر و 3 مورد ارائه مقاله می باشد.              

 

 

به اشتراک بگذارید :