12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ ۱۳:۴۰:۰۰
کد مطلب:  1109200
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان:
جهت ثبت نام در سامانه سپند(سامانه پایش ناوگان دانش آموزی) تا 20 اسفند ماه سال جاری فرصت باقی است

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: جهت استفاده از سرویس ایاب و ذهاب مدارس ثبت نام در سامانه سهند از الزامات است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، اصغر ابراهیمی رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان استان از ثبت نام سرویس های دانش آموزی در سامانه سپند(سامانه پایش ناوگان دانش آموزی)جهت ساماندهی مطلوب سرویس مدارس تا 20 اسفند ماه سال جاری خبرداد.

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان گفت: سامانه پایش ناوگان دانش آموزی جهت ایجاد آرامش برای اولیای دانش آموزان و ساماندهی مطلوب سرویس مدارس طراحی شده است.

وی تصریح کرد: ثبت نام در این سامانه برای استفاده از سرویس مدارس الزامی است و مدیران مدارس و اولیا دانش آموزان جهت استفاده از سرویس ایاب و ذهاب مدارس می بایست دراین سامانه به نشانی irtusepand.ir ثبت نام نمایند.

وی با بیان این نکته که بکارگیری سرویس هایی که در این سامانه ثبت نام نکرده و مورد تایید سازمان حمل و نقل نباشند ممنوع  است،افزود: این سامانه اکنون فعال بوده و اولیا دانش آموزان ،مدارس ،رانندگان و بخش خصوصی که متقاضی استفاده از سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزی هستند باید مشخصات خود را در آن ثبت کنند.

 

شایان ذکر است: به استناد ماده14 دستورالعمل اجرایی سرویس مدارس، جهت ثبت نام در سامانه سپند حداکثر تا تاریخ 98/12/20 اقدام گردد و همچنین مدیران مدارس شایسته است در صورت عدم نیاز مدرسه به خدمات حمل و نقل دانش آموزی درسال تحصیلی 1400 - 1399 درسامانه سپند ثبت نمایند.

به اشتراک بگذارید :