13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ ۱۵:۴۶:۲۲
کد مطلب:  kPHiHhgi
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان
جلسه پرسش و پاسخ ودیدار اعضاء هسته گزینش آموزش وپرورش خوزستان با دانشجویان دانشگاه فرهنگیان

همزمان با هفته معلم جلسه پرسش و پاسخ ودیدار اعضاء هسته گزینش آموزش وپرورش خوزستان با دانشجویان دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان همزمان با هفته معلم جلسه پرسش و پاسخ ودیدار اعضاء هسته گزینش آموزش وپرورش خوزستان با دانشجویان دانشگاه فرهنگیان برگزار شد.

گفتنی است با حضور مدیر هسته و اعضاء هسته گزینش استان به منظور تبیین رسالت و اهداف گزینش در آموزش و پرورش و همچنین رفع ابهامات و دغدغه های دانشجویان دانشگاه فرهنگیان این نشست صمیمی برگزار شد که رییس پردیس فرهنگیان و معاونین وی نیز حضور داشتند.

جواد عباسی مدیر هسته گزینش استان ضمن بیان دیدگاه ها ، رسالت و نقش مهم و حساس گزینش در انتخاب نیروهای متعهد و کارآمد در جریان تعلیم و تربیت ، دانشجو معلمان حاضر در جلسه را به عنوان نتیجه و خروجی و عصاره فرآیند گزینش در بحث جذب بهترین ها برشمردند .

 در ادامه در خصوص ضوابط ، معیارها و ملاک های تقدم و نحوه اجرای فرآیند گزینش از بدو ورود تا زمان قطعی شدن در دوره های مختلف استخدامی بحث وتبادل نظر شد و به سئوالات و ابهامات دانشجو معلمان پاسخ داده شد.

به اشتراک بگذارید :