10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ ۱۲:۳۸:۱۸
کد مطلب:  1109038
اطلاعیه
دوره ضمن خدمت راه های پیشگیری از بیماری های تنفسی

در راستای پیشگیری و کنترل بیماری های تنفسی به ویژه ویروس کرونا و ارتقاء سطح دانش و آگاهی فرهنگیان استان، به استناد نامه شماره 224417 تاریخ 04/12/98 ستاد پیشگیری و کنترل کرونا ویروس وزارت متبوع، دوره ی آموزشی " پیشگیری از بیماری های تنفسی حاد " با کد 99506759 به مدت 8 ساعت با ویژگی تخصصی شغلی به شیوه ی الکترونیکی برای کلیه ی فرهنگیان سطح استان در اسفند ماه سال جاری برگزار می شود. افراد متقاضی با توجه به توضیحات ارائه شده در دوره جهت ثبت نام اقدام نمایند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام،در راستای پیشگیری و کنترل بیماری های تنفسی به ویژه ویروس کرونا و ارتقاء سطح دانش و آگاهی فرهنگیان استان، به استناد نامه شماره 224417 تاریخ 04/12/98 ستاد پیشگیری و کنترل کرونا ویروس وزارت متبوع، دوره ی آموزشی " پیشگیری از بیماری های تنفسی حاد " با کد 99506759    به مدت 8 ساعت با ویژگی تخصصی شغلی به شیوه ی الکترونیکی برای کلیه ی فرهنگیان سطح استان در اسفند ماه سال جاری برگزار می شود. افراد متقاضی با توجه به توضیحات ارائه شده در دوره جهت ثبت نام اقدام نمایند.
توضیحات :
1-  متقاضیان شرکت در دوره می بایست از تاریخ 11/12/98 لغایت 18/12/98 به سامانه جامع آموزش و یادگیری فرهنگیان به آدرسltms.medu.ir  قسمت ثبت نام در دوره ها، مراجعه نموده و در کلاس مربوط به شهرستان/ منطقه محل خدمت خود ثبت نام نمایند. بدیهی است پس از تاریخ مذکور، امکان ثبت نام وجود ندارد.

2- فایلpdf  منبع آموزشی دوره  در قسمت دوره های ثبت نام شده (  ورود به کلاس - محتوای دوره ) قابل مشاهده و دانلود است. ضمناً  در سایت اطلاع رسانی اداره کل متبوع به آدرس http://ilam.medu.ir قسمت اطلاعیه ها نیز قابل دریافت می باشند.
3-  برای دوره ی  مذکور فقط یک آزمون پایانی در نظر گرفته شده است که شرط قبولی و صدور گواهی نامه پایان دوره ،کسب حداقل نمره 12   می باشد .
4- برنامه ی زمان بندی آزمون دوره به شرح جدول زیر می باشد:

 

5-  سئوالات آزمون دوره به صورت تستی چندگزینه ای و به شیوه تصادفی توسط سامانه از بانک سئوالات دوره برای هر فراگیر انتخاب می شود.
6- آزمون پایان دوره شامل 20 سئوال و زمان پاسخگویی20 دقیقه می باشد.
7-آزمون نمره منفی ندارد.
8-فراگیران دوره جهت اخذ پاسخ سئوالات احتمالی، با کارشناس محترم آموزش نیروی انسانی شهرستان منطقه محل خدمت خود تماس حاصل نمایند.

**جهت دانلود منابع اینجا کلیلک کنید.

به اشتراک بگذارید :