28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ ۱۴:۳۴:۳۷
کد مطلب:  xJ3KdGZq
مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک بهارستان :
نقش تربیتی معلمان مدارس در بصیرت افزایی و تزریق امید ونشاط بر پیکر جامعه بیش از گذشته مشهود است

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 1 بهارستان از برگزاری آیین «سپاس معلم » در کلیه مدارس این منطقه خبر داد .

به گزارش اداره  اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران ، مدیرآموزش و پرورش ناحیه 1 بهارستان گفت : آموزش و پرورش به عنوان تاثیرگذارترین نهاد مدنی در فرهنگ پذیری و انتقال ارزش های دینی و ملی از جایگاه والایی برخوردار است و بار این مسئولیت عظیم بر دوش معلمین عزیزی است که با عزم راسخ در امر تعلیم و تربیت و هدایت متعلمین به کمال و سعادت دنیوی و اخروی و ترسیم جامعه ای مبتنی بر اعتدال و عقلانیت جهت آبادانی ایران اسلامی گام بر می دارند.

 وی ادامه داد : امروزه با توسعه تکنولوژی و پیچیدگی های زندگی روز مره نقش تربیتی معلمان و مربیان مدارس در بصیرت افزایی و تزریق امید ونشاط بر پیکر جامعه بیش از گذشته مشهود است.

رفیعی با اشاره به سالروز عروج ملکوتی استاد مطهری ،بزرگ معلمی که با تاسی از افکار متعالی و نورانی امام خوبان مظهر اندیشه های ناب  و تفکرات صحیح اسلام بود، تصریح کرد : یاد و نام همه معلمان حقیقی تاریخ بشریت همیشه زنده و جاوید است.

این مقام مسئول در پایان اظهار داشت : امید وارم که در سال  " اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل "  با فداکاری و ایثار شما خوبان و با تاسی از آموزه ها و رفتار اولیا الهی ،شاهد شکوفایی  استعداد های   مردم خردمندایران  اسلامی   و درخشش میهن عزیزمان  ،  بر تارک قله های رفیع انسانیت باشیم.

 

 

به اشتراک بگذارید :