23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ ۱۴:۴۷:۲۴
کد مطلب:  1107927
کاهش ساعات اداری در استان تهران/ ۸ تا ۱۳

فرمانده عملیات مدیریت کرونا در تهران گفت: ساعت کار در ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان تهران برای پیشگیری از انتقال ویروس کرونا تا ساعت 13 کاهش یافت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، علیرضا زالی با اشاره به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا در مورد تعطیلی ادارات اظهار داشت: از آنجا که طبق تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا کاهش ساعات اداری دستگاه ها به ستاد استانی سپرده شده با بررسی‌های انجام شده و به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا، ساعت پایان وقت اداری در کلیه ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان تهران تا اطلاع ثانوی 3 ساعت زودتر از روال معمول پایان خواهد یافت و ساعت کاری تا اطلاع ثانوی به 8 تا 13 و کارکنان شش روز کار در هفته کاری به 8 تا 12 تقلیل پیدا کرد.

وی سپس عنوان کرد: افراد آسیب پذیر از جمله مبتلایان به بیماری های زمینه ای مثل قلبی، عروقی، بیماری کلیوی مزمن، افراد با سابقه سرطان، وجود هرگونه بیماری نقص ایمنی( مادرزادی یا اکتسابی) افراد با سابقه استفاده طولانی از کورتون، بیماری ایدز، مادران باردار یا شیرده دارای کودک زیر ده سال با تایید پزشک معتمد دستگاه با استفاده از مرخصی استعلاجی حداقل حضور در محل کار خود را داشته باشند.

وی از مدیران دستگاه های اجرایی استان درخواست کرد تا فعالیت کارکنان را به گونه‌ای تنظیم کنند که کاهش ساعت کار سبب خدمات رسانی نامطلوب به مردم نشود.

 فرمانده عملیات مدیریت کرونا در تهران ضمن تاکید به شهروندان برای رعایت نکات بهداشتی و عدم تردد در مکان های عمومی خاطرنشان کرد: با عزم جدی و با همراهی مردم و اتخاذ تمهیدات لازم به خوبی از این مرحله عبور می کنیم.

به اشتراک بگذارید :