0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ ۰۸:۲۸:۴۰
کد مطلب:  1106709
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش:
برنامه "آموزش مکمل" دانش آموزان فقط در شبکه آموزش سیما

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه برنامه "آموزش مکمل" دانش آموزان برای استمرار فعالیت یادگیری فقط در شبکه آموزش پخش می‌شود، اظهار کرد: در حال حاضر هیچ سامانه‌ای از سوی آموزش و پرورش برای تدریس دروس جبرانی معرفی نشده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، فریبرز حمیدی با اشاره به اینکه برنامه "آموزش مکمل" دانش آموزان از روز شنبه و از طریق شبکه آموزش (شبکه ۷ سیما ) پخش می‌شود، اظهار کرد: برنامه آموزش مکمل برای"استمرار فعالیت یادگیری" و جبران بخشی از عقب ماندگی تحصیلی دانش آموزان به دلیل تعطیلی مدارس ناشی از انتشار ویروس کرونا در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه برای تدریس دروس جبرانی از سوی وزارت آموزش و پروش در حال حاضر هیچ سامانه‌ای معرفی نشده است، اظهار کرد: با توجه به تجربیات گذشته ممکن است برخی افراد در شبکه‌های مجازی اقدام به انتشار چنین موضوعی کرده و با هدایت خانواده‌ها به سامانه‌های مجعول، از آنها در جهت اهداف خود بهره‌برداری کنند. بنابراین خانواده‌ها مراقب این سودجویی‌ها باشند و هر فعالیتی را فقط از طریق شبکه‌های رسمی پیگیری کنند.

حمیدی پورتال وزارت آموزش و پرورش به آدرس medu.ir را مرجع این اخبار معرفی و بر پیگیری اخبار حوزه آموزش و پرورش از طریق مراجع رسمی تاکید کرد.

شایان ذکر است، برنامه تلویزیونی آموزش مکمل برای دوره های مختلف تحصیلی ازطریق شبکه آموزش (شبکه۷) به طور زنده و از روز شنبه ۱۰ اسفند پخش می‌شود.

 

به اشتراک بگذارید :