12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ ۰۰:۳۲:۳۹
کد مطلب:  1106500
معاون پشتیبانی آموزش و پرورش استان خبر داد:
توزیع بیش از 25 هزار لیتر مایع ضدعفونی کننده بین مدارس

در راستای پیگیری از انتشار ویروس کرونا بیش از 25 هزار لیتر مایع ضدعفونی کننده بین مدارس، ادارات مناطق و نواحی، سالن های ورزشی و کانونهای فرهنگی توزیع شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسین حسنلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان با اعلام این خبر گفت: به محض انتشار خبر شیوع ویروس کرونا در کشور، تمهیدات لازم از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان اندیشیده و اقدامات متناسب با آن از جمله برگزاری جلسات توجیهی برای مدیران مدارس و انتشار مطالب آموزشی بین مدارس و نیز توجیه عوامل خدماتی مدارس صورت گرفت.

 

وی افزود: در راستای پیگیری از انتشار ویروس کرونا بیش از 25 هزار لیتر مایع ضدعفونی کننده بین مدارس، ادارات مناطق و نواحی، سالن های ورزشی و کانونهای فرهنگی توزیع شده است.

 

حسنلو به همکاری اداره کل صنعت، معدن و تجارت در این زمینه اشاره کرد و ابراز داشت: تامین بخشی از این اقلام بهداشتی با همکاری اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان صورت گرفت.

 

  معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان همچنین اضافه کرد: ضد عفونی کردن مدارس طبق روال هفته قبل در دستور کار قرار دارد و تمامی اقلام مورد نیاز مدارس در این زمینه همچون گذشته در اختیار مدارس قرار خواهد گرفت.

به اشتراک بگذارید :