18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ ۱۲:۴۳:۰۰
کد مطلب:  1105794
جلسه هم اندیشی و تعیین راهبردهای آموزشی و اجرایی( اقدامات پیشگیرانه و کنترلی کرونا ویروس)برگزار شد

جلسه هم اندیشی و تعیین راهبردهای آموزشی و اجرایی( اقدامات پیشگیرانه و کنترلی کرونا ویروس)با حضور مسئولین آموزش و پرورش زنجان و نماینده دستگاه های مختلف استان در سالن غدیر اداره کل آموزش و پرورش زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، در ابتدای این جلسه ذبیح الله تاراسی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل ضمن بیان برخی اقدامات انجام شده پیرو مصوبات جلسات قبلی، هدف از برگزاری این جلسه را هم اندیشی بین نماینده های دستگاه ها و بررسی راهبرد های اجرایی که در مراکز آموزشی شکل خواهد گرفت بیان کرد.

تاراسی ابراز امیدواری کرد با استفاده از ظرفیت های موجود و استفاده از نظرات اعضا، بتوانیم همچون مسائل گذشته با موفقیت این مسئله را نیز مرتفع کنیم.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل با اشاره به خرید و توزیع مواد ضد عفونی کننده در مدارس استان، اظهار داشت: در صورت بازگشایی مجدد مدارس مقرر شده است با اقدامات تکمیلی تر و به صورت کاملا عملی آموزش های لازم به دانش آموزان داده شود.

نحوه ضد عفونی کردن محیط و مراکز اداری و آموزشی، اتخاذ تدابیر لازم برای برقراری امنیت دانش آموزان و همکاران و مقابله صحیح با کرونا ویروس، انعقاد تفاهم نامه همکاری با صدا و سیما، ارائه آموزش های مجازی و توزیع بسته های آموزشی در صورت تمدید تعطیلی مدارس، از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بود.

شایان ذکر است در این جلسه هر یک از اعضا و نماینده دستگاه ها و ادارات مختلف استان، به بیان نظرات و پیشنهادات عملی برای مقابله با کرونا ویروس پرداختند.

به اشتراک بگذارید :