13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ ۰۹:۵۳:۰۰
کد مطلب:  1105239
پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان به‌ مناسبت‌ فرارسیدن هفته تربیت‌ اسلامی و روز امور‌تربیتی

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت اسلامی و امور تربیتی، مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان، با صدور پیامی ضمن گرامیداشت این ایام، از تلاش های همکاران فعال در حوزه امور تربیتی و فرهنگی قدردانی نمود.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

همت شما عزیزان امور تربیتی در درجه‌‏ی اول باید این باشد که جوان را مؤمن، آگاه، روشن‎بین و پایبند به معارف و عمل اسلامی بار آورید.
مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)


زندگی مجال تربیت است و هستی کلاسی است که همه لحظه ها و صحنه هایش، آموزگار تربیت انسان است. امور تربیتی به منزله شجره طیبه ایست که نهال آن با اندیشه های پاک شهیدان والامقام رجایی و باهنر در مدارس کاشته شد تا زمینه ترغیب و تشویق دانش آموزان را به ارزش های اسلامی فراهم آورد.

مهم ‌ترین هدف تشکیل نهاد امور تربیتی، دفاع از مرز‌های اعتقادی و ارزشی، حفظ دستاوردهای نظام، تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی و انتقال مفاهیم آن به نسل‌ های حاضر و آینده است که زمینه ساز تحقق اهداف عالیه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش خواهد بود.

اکنون در طلیعه گام دوم انقلاب شکوهمند اسلامی و در سالروز تاسیس نهاد مقدس امور تربیتی، فرصت را مغتنم شمرده و با قدردانی از تلاش ها و مجاهدت های تمامی همکاران ارجمند به ویژه همکاران خدوم، دلسوز و پرتلاش امور تربیتی در مجموعه آموزش و پرورش استان اصفهان، این روز بزرگ را حضور ایشان تبریک و تهنیت عرض نموده و برای فعالان این عرصه از جهاد فرهنگی، دوام عزت و پایداری و صلابت آرزومندم.


اعتدادی
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان

به اشتراک بگذارید :