28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ ۱۲:۲۷:۱۲
کد مطلب:  VDv0T0ET
مدیر آموزش و پرورش قرچک :
برگزاری آیین سپاس معلم در 50 مدرسه قرچک

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک همزمان با 12 اردیبهشت سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و بزرگداشت هفته معلم، از برگزاری طرح سپاس معلم در 50 مدرسه شهرستان قرچک خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره دکل آموزش و پرورش  شهرستان های استان تهران ،  مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک با تبریک هفته معلم تاکید کرد  : دین مبین اسلام بر علم آموزی و آموزش علوم مختلف توجه بسیار کرده است و خداوند منشاء همه علوم است و انسان جلوه خداوندی است که علم خدایی در او تجلی پیدا کرده است .

وی افزود : دوازدهم اردیبهشت ماه برابر با روز معلم و سالروز شهادت شهید مطهری بزرگ مردی که نام او نماد مجاهدت بی وقفه در عرصه تعلیم و تربیت است را گرامی می داریم و این روز را خدمت تمامی معلملن شهرستان قرچک تبریک می گوییم.

نیکبخت ادامه داد : معلمی میراث گرانقدر انبیاست و پاسداشت مقام با فضیلت آن بر همه ما واجب که از معلملن کسب علم و دانش نمودیم واجب است.

این مقام مسئول افزود  : معلمی کار مقدسی است که از شئون الهی محسوب می ­شود به طوری که این قشر با تعلیم و تربیت انسان­ ها نقش تعیین کننده­ ای در جامعه بر عهده دارند.

مدیر آموزش و پرورش قرچک  با اشاره به اینکه  شما معلمین کار تعلیم و تربیت قشر جوان و آگاه را بر عهده دارید و این رسالت شما را چند برابر می‌کند اظهار داشت :

برنامه ریزی و حرکت در جهت اهداف والای آموزش و پرورش می تواند بسیاری از مشکلات جامعه را برطرف نموده و زمینه رشد و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم نماید .

 

 

به اشتراک بگذارید :