20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ ۱۱:۳۲:۰۰
کد مطلب:  bOT235Ra
حجت الاسلام والمسلمین غفاری مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان ( عج ) استان اصفهان
بصیرت افزایی سیاسی دانش آموزان از رسالتهای یک معلم است

در ادامه محمد حسن قائدیها مدیر کل آموزش و پرورش استان از حسن توجه مجموعه سپاه به مقام معلم تقدیر نمود و با توجه به نقش فرهنگی مجموعه سپاه پاسداران و نقش فرهنگی معلمین آموزش و پرورش ، این دو رسالت را همکار در معنای عام فرهنگی نامید . در ادامه مدیر کل آموزش و پرورش استان به جایگاه علمی استاد شهید مرتضی مطهری اشاره داشت و مختصرا به ذکر بیانات استادعلامه طباطبایی در مورد ایشان پرداخت .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش ، در روز 12  اردیبهشت ماه ، روز بزرگداشت مقام معلم و سالروز شهادت بزرگ معلم شهید ، استاد مرتضی مطهری ، آموزش و پرورش استان میزبان تعدادی از کارکنان سپاه صاحب الزمان ( عج ) بود .

حجت الاسلام والمسلمین غفاری مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان ( عج ) استان و همکارانشان که جهت تبریک این روز در نماز جماعت ظهر و عصر اداره کل حاضر شدند پس از اقامه نماز دقایقی به ایراد سخن پرداخت .

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین غفاری در موضوع اهمیت تعلیم و تربیت مطالبی ایراد نمود و اشاره داشت ، جایگاه و اهمیت معلمی در حدی است که اگر شخصی با نگاه یک شغل به آن نگاه کند خسران کرده . ایشان به نقش مهم تعلیم و تربیت اشاره داشت و بصیرت افزایی سیاسی دانش آموزان و عموم جامعه را از وظایف یک معلم عنوان کرد .

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین غفاری از اهتمام و توجه ویژه آموزش و پرورش استان و تعامل سازنده آموزش و پرورش با سپاه استان تقدیر نمود و در این مورد به  فعالیتهای سازنده بسیج دانش آموزی و بسیج فرهنگیان  اشاره نمود .

در ادامه محمد حسن قائدیها مدیر کل آموزش و پرورش استان از حسن توجه مجموعه سپاه  به مقام معلم تقدیر نمود و با توجه به نقش فرهنگی مجموعه سپاه پاسداران و نقش فرهنگی معلمین آموزش و پرورش ، این دو رسالت را همکار در معنای عام فرهنگی نامید .

در ادامه  مدیر کل آموزش و پرورش استان به جایگاه علمی استاد شهید مرتضی مطهری اشاره داشت و مختصرا به ذکر بیانات استادعلامه طباطبایی در مورد ایشان پرداخت .

در پایان قائدیها به تعدادی از ایثارگریها و جان فشانیهای معلمان اشاره کرد و برایند کلی معلمان را ایثارگرانه  توصیف نمود.

به اشتراک بگذارید :