18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ۱۴:۱۰:۵۷
کد مطلب:  1103049
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان در جلسه ستاد پیشگیری و کنترل ویروس کرونا :
نگرانی های کاذب در مورد کرونا را بکاهیم و امید ببخشیم

جلسه ستاد استانی  از پیشگیری و کنترل ویروس کرونا در آموزش و پرورش استان زنجان در محل سالن غدیر این اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، ذبیح اله تاراسی معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان، با اشاره به عدم توجه به شایعه پراکنی های کذب پیرامون بیماری کرونا گفت : ما متولیان آموزش و پرورش باید با آگاهی بخشی  از این بیماری به دانش آموزان و اولیا،  نگرانی های کاذب در مورد بیماری کرونا را بکاهیم و موجب امید بخشی  در جامعه شویم .

تاراسی در ادامه افزود: سه کمیته پیشگیری، آموزشی  و نظارت و ارزیابی  در ذیل  ستاد استانی برای پیشگیری و کنترل این بیماری در سطح مدارس تشکیل شده است.

وی همچنین ضمن تاکید بر بهره مندی از ظرفیت انجمن اولیا و مربیان  تصریح کرد: ما می توانیم   از ظرفیت انجمن اولیا ومربیان  به خصوص در زمینه  اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به اولیا دانش آموزان  استفاده نماییم .

در ادامه جلسه محمد عباسی ،رئیس اداره سلامت و تندرستی اداره کل آموزش و پرورش استان  گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای پیشگیری از این بیماری در سطح مدارس استان ارائه نمود. 

در این جلسه همچنین سایر  اعضای ستاد  پیشنهادات و برنامه های حوزه کاری خود را در سطح مدارس برای کنترل هر چه بیشتر این بیماری در بین دانش آموزان ارائه نمودند.

 

به اشتراک بگذارید :