12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ۱۳:۲۳:۰۰
کد مطلب:  1102869
طی لوح سپاس از سوی وزارت آموزش و پرورش:
از اداره کل آموزش و پرورش زنجان درپی توسعه آموزش های مهارتی و اعزام هنرجویان برتر به هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی، تقدیر شد

وزارت آموزش و پرورش از اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان زنجان درپی توسعه کمی و کیفی آموزش های مهارتی و اعزام هنرجویان برتر به هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش، تقدیر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، درپی توسعه کمی و کیفی آموزش های مهارتی و اعزام هنرجویان برتر به هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش، سید مصطفی آذرکیش مدیر کل دفتر آموزش متوسطه و کاردانش وزارت آموزش و پرورش با صدور پیام و لوح سپاس از اداره کل آموزش و پرورش استان و همکاران در معاونت آموزش متوسطه استان تقدیر و تشکر کرد.                                                    

 

در متن این تقدیر نامه آمده است:

همه پیشرفت های علمی و معنوی در نظام آموزش و پرورش کشور مدیون تلاش فرهنگیان، آموزگاران و هنرآموزان متعهد و سخت کوش عرصه تعلیم و تربیت است که به حق چراغ هدایت، پیشرفت و علم آموزی را به تاسی از پیامبر اعظم صلوات الله علیه و آله روشن و فروزان نگاه داشته اند و امروزه بر کسی پوشیده نیست که توسعه یافتگی جوامع در چشم انداز دراز مدت، به کیفیت نظام آموزشی حاکم بر آن کشورها وابسته است. معلمان نیز به عنوان اصلی ترین رکن نظام آموزشی پایه در همه کشورها شناخته می شوند.

لذا از اهتمام، حمایت و مدیریت شایسته اداره کل زنجان در توسعه کمی و کیفی آموزش های مهارتی و اعزام هنرجویان برتر مرحله تئوری به استان هرمزگان در هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش، صمیمانه تقدیر و تشکر به عمل می آید.

به اشتراک بگذارید :