19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ ۱۰:۳۲:۰۰
کد مطلب:  1102555
به همت اداره استعدادهای درخشان اداره کل صورت گرفت:
برگزاری کاپ(کارگاه های آموزشی پژوهشی) زبان انگلیسی مدارس استعدادهای درخشان متوسطه اول زنجان

کاپ(کارگاه های آموزشی و پژوهشی) زبان انگلیسی مدارس استعدادهای درخشان متوسطه دوره اول زنجان به میزبانی دبیرستان فرزانگان یک دوره اول شهر زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، جمال رحمتی رئیس اداره استعدادهای درخشان اداره کل در این مراسم ضمن خوش آمد گویی و تقدیر بابت برگزاری این کاپ، اظهار داشت: تربیت دانش آموزان پژوهش محور و محقق، ایجاد فضای مناسب برای رقابت سالم، ارتقا اندوخته های علمی دانش آموزان و ایجاد فضای ارتباطی مناسب بین دانش آموزان مدارس مختلف از جمله اهداف برگزاری این مراسم است.

رحمتی در ادامه در رابطه با انجام فعالیت های داوطلبانه در حوزه علم و امور خیریه، تقویت حس میهن پرستی و اهمیت محیط زیست مطالبی را بیان کرد.

گفتنی است کاپ با حضور ۲۷ نفر از دانش آموزان مدارس متوسطه دوره اول شهر زنجان (هر مدرسه ۹ نفر و از هر پایه ۳ نفر ) و با همراهی  دبیران زبان این آموزشگاه ها برگزار گردید و دانش آموزان پایه های هفتم، هشتم و نهم به ترتیب در مهارت های Spelling و Reading  و Writing به رقابت پرداختند و همچنین در این راستا دانش آموزان پس از رقابت با یکدیگر در کارگاه های تخصصی حاضر شدند و آخرین اطلاعات در رشته زبان انگلیسی را با یکدیگر به اشتراک گذاشتند.

شایان ذکر است در پایان کارسوق و پس از داوری مسابقات، نفرات برتر به ارائه نمونه کار کارگاه های خود پرداختند و در پایان از  نفرات برتر هر مهارت با ارائه لوح یادبود و جایزه تقدیر به عمل آمد و به رسم یادبود، تندیس هایی به شرکت کنندگان اهدا گردید. 

به اشتراک بگذارید :