13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ ۰۹:۳۰:۱۰
کد مطلب:  gPT93gVF
حجت الأسلام حاجتی در مراسم گرامی داشت هفته معلم:
احترام عمیق به مقام معلم به دلیل انسان سازی است.

امام جمعه موقت اهواز در مراسم گرامی داشت هفته معلم گفت: فلسفه وجود ما انسان بودن است و احترام عمیق به مقام معلم نیز به این دلیل است كه « معلمان انسان سازند.»

امام جمعه موقت اهواز گفت: از همه مسئولان استانی استدعا دارم در زمينه پرداخت مطالبات آموزش و پرورش اين استان مشاركت و همكاری لازم را داشته باشند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا حاجتی روز یکشنبه در مراسم گرامیداشت هفته معلم و تجلیل از معلمان منتخب و نماینده معلمان نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان خوزستان در سالن طلاییه آموزش و پرورش ناحیه چهار اهواز ضمن ابلاغ سلام وپیام تبریک حضرت آیت الله جزایری نماینده معظّم ولی فقیه در خوزستان، گفت:  نماینده ولی فقیه همچنین فرمود عرض تبریك و تشكر به آموزش و پرورش خوزستان را به دلیل ارتقای رتبه آنها داشته باشم.

وی در ادامه تصریح کرد:  فلسفه ی وجود ما انسان بودن است و احترام عمیق به مقام معلم نیز به این دلیل است كه « معلمان انسان سازند.» اهمیت جایگاه معلم بسیار بالا بوده و امام راحل می فرمایند مقام معلمی مقام انبیاء است و پیامبر اکرم(ص) در« پرورش و آموزش»  به خوبی به وظایفش عمل  نموده وماهم باید از ایشان الگو بگیریم.

امام جمعه موقت اهواز تصریح كرد: از استاندار و مسئولان استان تقاضا می كنم تا مطالبات آموزش و پرورش خوزستان را خیلی جدی تر بگیرند و اگر این مطالبات  پرداخت شود قطعا صرف فرزندان همین مدیران خواهند شد. از همه مسئولان استانی استدعا دارم در این زمینه مشاركت و همكاری لازم را داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :