23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ ۱۱:۳۹:۴۵
کد مطلب:  1101370
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تمهید مقدمات لازم و پیشگیرانه در مراکز رفاهی و ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان استان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گفت: کلیه مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان در شهرستان های استان تهران، تحت اقدامات لازم بهداشتی و پیشگیرانه قار می گیرند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به شرایط خاص پیش آمده مربوط به شیوع بیماری کرونا در کشور گفت: اقدامات بهداشتی ، پیشگیرانه و ضدعفونی در کلیه مراکز رفاهی و اسکان نوروزی فرهنگیان استان صورت خواهد گرفت .

وی با اشاره به اینکه ثبت نام در سامانه اسکان نوروزی فرهنگیان شهرستان های استان تهران به دلیل تمهید مقدمات لازم تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است ، تاکید کرد: با تلاش همکاران محترم در اداره امور رفاهی و تعاون استان در حال بررسی کلیه مراکز اسکان و ایجاد محیطی ایمن و آرامبخش جهت اسکان مسافرین محترم نوروزی می باشیم .

بهارلو با تاکید بر اینکه ثبت نام در سامانه رفاهی و مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان شهرستان های استان تهران پس از ایجاد شرایط لازم به زودی فعال می گردد، تصریح کرد: ایجاد محیطی پرنشاط، ایمن و به دور از هر گونه دغدغه فکری و روانی جهت مسافرین محترم فرهنگی در ایام نوروز از وظایف جدی ماست و به هیچ وجه از مبحث سلامتی همکاران محترم فرهنگی در مراکز اسکان نوروزی غفلت نخواهیم کرد.

گفتنی است، اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با 6 مرکز رفاهی ، 36 مرکز اسکان موقت و 16 پایگاه اسکان منطقه ای آماده پذیرایی از میهمانان محترم فرهنگی در ایام نوروز خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :