13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ ۰۹:۰۸:۴۴
کد مطلب:  1099360
رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش فارس خبر داد :
برنامه ریزی برای بکارگیری مجدد نزدیک به 400 مدرس آموزش خانواده با سابقه فعالیت قبل از سال 93

رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش فارس گفت: در راستای کیفت بخشی به فعالیت های مدرسان آموزش خانواده ،طرح پالایش و ساماندهی نزدیک به 400 مدرس آموزش خانواده با سابقه فعالیت قبل از سال 93 در دستور کاربرنامه این ادراه قرار گرفته است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ،سعید مهبودی گفت: با توجه به اهمیت به روز آوری دانش مدرسان آموزش خانواده و کیفیت بخشی به این کلاسها ، با پیگیری های انجام شده توسط این اداره  و کسب مجوز از وزارت متبوع ،طرح پالایش و ساماندهی مدرسان آموزش خانواده خصوصا در رابطه با  مدرسانی که قبل از سال 93 جذب شده اند، به اجرا در می آید.

رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش فارس گفت: به همین منظور پس از اخذ اطلاعات از ادارات آموزش و پرورش استان در قالب  یک برنامه  زمان بندی شده که متعاقبا اعلام خواهد شد، از بین حدود 400 نفر از مدرسان پس از انجام مصاحبه علمی و تخصصی و کسب امتیازات لازم،  مجوز  ادامه فعالیت از سوی وزارت متبوع صادر خواهد شد .

وی افزود: پس از اعلام نتایج، دوره های آموزشی ویژه این مربیان با حضور اساتید مجرب برگزار می گردد؛ بدیهی است مدرسانی که نتوانند نمره لازم را کسب نمایند از ادامه فعالیت آنان به عنوان مدرس آموزش خانواده در مدارس جلوگیری خواهد شد .

مهبودی یادآور شد: منابع  این آزمون  جهت اطلاع مدرسان محترم آموزش خانواده  و حضور در مصاحبه تخصصی به ادارات اعلام خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :