24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ ۰۹:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1098846
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع خبرداد:
ارسال دستورالعمل انتخاب و انتصاب مدیران مدارس

معاون برنامه‌ ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از ارسال دستورالعمل انتخاب و انتصاب مدیران مدارس به استان‌ها در راستای اجرایی کردن سند تحول بنیادین خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرتهران، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع از ارسال دستورالعمل انتخاب و انتصاب مدیران مدارس به استان‌ها خبر داد و تاکید کرد: در راستای تحقق راهکار 6-22 سند تحول بنیادین و اجرای مصوبه 673 شورای عالی آموزش و پرورش و مصوبات شورای عالی اداری و به منظور تضمین و بهبود کیفیت در مدارس این دستورالعمل ارسال می‌شود.

براساس این دستورالعمل، ادارت کل آموزش و پرورش استان‌ها باید با بکارگیری تمامی ظرفیت‌ها نسبت به اجرای دقیق و کامل این دستورالعمل اقدام کنند.

همچنین؛ مدیران کل آموزش و پرورش با هدف مدیریت بهینه و اجرای بهتر این دستورالعمل، می‌بایست نماینده‌ای را تا دهم اسفند به دبیرخانه مرکزی مستقر در اداره کل  امور اداری و تشکیلات معرفی کنند.

گفتنی است؛ این دستورالعمل شامل مدیران مدارس دولتی در تمامی مقاطع تحصیلی می‌شود و مدارسی که نیازمند مدیر جدید هستند بدون ذکر نام مدرسه با ثبت مشخصاتی از جمله؛ دوره تحصیلی، جنسیت دانش آموز، شهری یا روستایی بودن و عادی یا خاص بودن، اقدام خواهند کرد.

براساس این گزارش؛ در خصوص انتخاب معاونان مدارس، نیز  همچون سنوات گذشته ،مدیر مدرسه گزینه‌های خود را به اداره آموزش و پرورش ارائه می‌کند تا ابلاغ آن‌ها صادر شود.

به اشتراک بگذارید :