0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ ۱۰:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1097286
پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان به مناسبت فرارسیدن انتخابات دوم اسفند ماه

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، مدیرکل آموزش و پرورش استان در پیامی جامعه فرهنگیان و دانش آموزان رای اولی را به حضور حداکثری در انتخابات دعوت کرد.

متن این پیام بدین شرح است:


بسم االله الرحمن الرحیم


«إِنَّ اللّهَ یَأْمُرُکُمْ أَن تُؤدُّواْ الأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا»   


دوم اسفند ماه  فرا می رسد و موعد حماسه آفرینى دیگرى نزدیک میشود. مردم قهرمان ایران که در تاریخ انقلاب اسلامی همواره با حضور فعال و مشارکت آگاهانه خود در انتخابات، صحنه ‏هاى حماسه، عزت و عظمت آفریده و آگاهى و مسئولیت‏ شناسى خود را آشکار نموده اند، هم اینک نیز براى انجام رسالت دینى، انقلابى و ملى خود به صحنه‏ می ‏آیند تا با شور و شعور، انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را با شکوه تمام برگزار کنند.

دوم اسفند ماه روز تجدید عهد با آرمان های معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، شهیدان والا مقام و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در پاى صندوق ‏هاى رأى است و در این روز، مردم عزیز ما نشان می دهند که در راه حفظ و حراست از نظام اسلامى، هم چنان مصمّم و متحدّند و این عرصه را با حضور حداکثرى به صحنه دیگرى از مقاومت و پایدارى در برابر دشمنان قسم خورده این نظام تبدیل می کنند.

اینجانب ضمن قدردانی از جامعه شریف فرهنگیان آموزش و پرورش استان اصفهان که مثل همیشه در عرصه فرآیند برگزاری انتخابات مشارکتی دقیق و دلسوزانه خواهند داشت، از عموم فرهنگیان ارجمند و دانش آموزان رای اولی دعوت می نمایم تا دیگر بار، خالق صحنه های شور انگیز و غرور آفرین حماسه حضور در انتخابات بوده و  همراه با سایر اقشار ملت ایران، صلابت و اقتدار نظام اسلامی را به جهانیان نشان دهند.

اعتدادی
مدیرکل اموزش و پرورش استان اصفهان

 

به اشتراک بگذارید :