24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۸:۵۵:۴۳
کد مطلب:  1096728
استاندار تهران در دهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران:
 اقدامات عملی ، سازمان یافته و برنامه محور در اجرای طرح نماد ضروری است

عصر امروز دهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران با حضور استاندار تهران و دیگر اعضا در سالن اجتماعات استانداری تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران محسنی بندپی استاندار تهران با اشاره به  طرح نماد اظهار داشت: نظام مراقبت های اجتماعی دانش آموزان متکی و مبتنی بر بسته های آموزشی برای دانش آموزان و والدین دانش آموزان است تا توانایی‌ "نه گفتن"در میان دانش آموزان افزایش پیدا کند.

وی با تاکید بر اهمیت این طرح افزود: جهت ارتقای آموزش دانش آموزان و اجرای این طرح برای اولین بار 10 دستگاه با یکدیگر هماهنگ شدند و این سند در هیات دولت نیز مصوب شده تا زمینه برای ارتقاء مهارت های زندگی، اجتماعی و آموزشی در میان دانش آموزان افزایش پیدا کند.

استاندار تهران با اشاره به اولویت اقدامات پیشگیرانه در موضوع اعتیاد تاکید کرد: اقدامات پیشگیرانه در میان گروه‌هایی که اقدامات در میان آنها اثرگذاری بیشتری دارد، دنبال می شود تا بتوانیم این برنامه مهم را عملیاتی کنیم.

محسنی بندپی : اقدامات عملی ، سازمان یافته و برنامه محور را در اجرای طرح نماد ضروری دانست و تصریح کرد: در اجرای طرح نماد و مبحث پیشگیری از آسیب های اجتماعی باید کلیه مخاطبین از جمله دانش آموزان، معلمین، اولیا و دیگران مورد توجه و آموزش قرار گیرند و برای هر مخاطب برنامه ریزی های خاص خود را دنبال کرد.

گفتنی نیست دهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران عصر امروز با حضور استاندار تهران، معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران ،مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران ، مدیرکل امور اجتماعی استانداری تهران و دیگر اعضا در سالن اجتماعات استانداری تهران برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :