24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ ۱۸:۱۸:۳۵
کد مطلب:  1096722
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در دهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران:  
دسترسی به قوانینِ مطلوب و با کیفیت در گرو مشارکت مردم در انتخابات است

دهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران با حضور استاندار تهران و دیگر اعضا در سالن اجتماعات استانداری تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به  قرار گرفتن در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: هرچقدر مشارکت مردم در امر انتخابات بیشتر باشد قطعاً با یک مجلس با کیفیت  و به دنبال آن قوانینی مطلوب تر در سطح جامعه مواجه خواهیم بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه مسئله آموزش و پرورش تنها مختص به وزارت آموزش و پرورش نیست، تاکید کرد: اگر چالشی دامن آموزش و پرورش را بگیرد ،کل جامعه با آن درگیر خواهند بود و آسیب های آن تنها متوجه آموزش و پرورش نیست.
 صیدلو با تاکید بر اینکه این چشمه انسان ساز باید مورد توجه همگانی قرار گیرد ، تا بتواند رسالت خود را صحیح انجام دهد ،تصریح کرد:  فلسفه تشکیل شوراهای آموزش و پرورش نشان می دهد که همگی نهادها و سازمان های دولتی و غیر دولتی باید آموزش و پرورش را در رسیدن به مرزهای توسعه یافتگی یاری کنند و با این وزارتخانه مهم فرهنگی در رسیدن به اهداف عالی تعلیم و تربیت همراه و هم قدم باشند. 


گفتنی نیست دهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران عصر امروز با حضور استاندار تهران، معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران ،مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران ، مدیرکل امور اجتماعی استانداری تهران و دیگر اعضا در سالن اجتماعات استانداری تهران برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :