1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ ۱۵:۱۳:۰۷
کد مطلب:  1095100
مدیرکل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در نشست ستاد مرکزی اقامه نماز؛
همدلی و کار گروهی نیاز امروز جامعه ما است

مدیرکل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در نشست ستاد مرکزی اقامه نماز توجه ویژه به نسل جدید را تضمین سلامت آینده کشور عنوان کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران نشست کارگروه همکاری مشترک وزارت آموزش و پرورش و ستاد مرکزی اقامه نماز با حضور محمد رضا مسیب‌زاده مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، حجت الاسلام بهشتی مشاور ستاد اقامه نماز کشور، و دیگر اعضای ستاد در سالن شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

در این نشست محمدرضا مسیب زاده ضمن تشکر از میزبانی و همراهی همیشگی مدیران و همکاران آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: نماز باید سرلوحه فعالیت‌های آموزش و پرورش فرار بگیرد.

وی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار‌هایی که با دانش‌آموزان داشتند، افزود: توجه ویژه به نوجوانان و جوانان برای تصمین سلامت آینده کشور بسیار حائز اهمیت است.

مسیب‌زاده همدلی وکارگروهی را رمز موفقیت در جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: برای اجرای صحیح برنامه‌های نماز با برنامه‌ریز‌ی‌های انجام شده و مشارکت دیگر نهادها فعالیت‌های ویژه نماز در سطح مناطق و مدارس به اجرا دربیاید.

به اشتراک بگذارید :