13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ ۱۵:۰۷:۲۷
کد مطلب:  swBkrLev
دیدار تعدادی از معلمان برتر استان گیلان با استاندار

در سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری و آغاز هفته معلم تعدادی از معلمان برتر استان گیلان با استاندار دیدار کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان،  در این مراسم محمد علی نجفی با وجود تنگناهای اقتصادی و کاهش درآمدهای دولت ، توجه به آموزش و پرورش به عنوان یک  سیاست راهبردی مورد توجه دولت است. وی با توجه به حساسیت شغل معلمی در جامعه افزود: برخورد صحیح و شرایط زمانه می تواند در آینده دانش آموزان نقش ممتازی داشته باشد و معلمانی که قادر باشند آینده دانش آموزان را به خوبی رقم بزنند، ماندگار خواهند بود. استاندار گیلان افزود:  با فراهم کردن معیشت قابل قبول و همچنین فضایل آزاد اندیشانه در خور شان فرهنگیان، می توانیم زمینه تربیت دانش آموزان جسور و خلاق را فراهم کنیم. نجفی با بیان اینکه اداره آموزش و پرورش به تنهایی از عهده آموزش و پرورش خارج است، یادآور شد: باید از ظرفیت دستگاههای دیگر و به ویژه خانواده ها در آموزش و پرورش بیش از پیش استفاده کنیم.

مهدی حاجتی ، مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان هم در این مراسم با اشاره به تجلیل از معلمان گفت:  تجلیل از معلم قدردانی از علم و سازندگی است و معلم پرچمدار سبک زندگی ایرانی_ اسلامی است. وی با تشکر از نگاه فرهنگی استاندار به آموزش و پرورش به ویژه در برگزاری منظم جلسات شورای آموزش و پرورش استان و مساعدت در برگزاری هرچه با شکوهتر اجلاس فرهنگیان شهید، از برگزاری مراسم تجلیل از فرهنگیان برتر استان با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و استاندار در تاریخ 16 اردیبهشت  خبر داد.

در ادامه کارگر یکی از  معلمان برتر گیلان  ، با اشاره به مشکلات معیشتی فرهنگیان ، اظهار امیدواری کرد با توجه دولت بتوانیم نسلی قوی برای ایرانی آباد پرورش دهیم.

در پایان  با حضور استانداراز مدیرکل آموزش و پرورش گیلان و 9 معلم برتر حاضر در جلسه  قدردانی شد.

به اشتراک بگذارید :