24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ ۱۵:۰۶:۰۶
کد مطلب:  1093488
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خبر داد؛
کسب مقام نایب قهرمانی مسابقات سراسری قرآن کریم توسط همکار فرهنگی شهرستان‌های استان تهران

مجتبی قدبیگی همکار فرهنگی شهرستان شهریار که نماینده آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در این دوره از مسابقات بود حائز کسب مقام دوم شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پورش شهرستان‌های استان تهران،سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت:در سـی و هشتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان وزارتخانه ها و موسسات دولتی پس از اجرای قاریان ممتاز دستگاههای اجرایی در بخش قرائت ترتیل با کسب نایب قهرمانی همکار محترم آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به پایان رسید.

وی گفت: این رقابت‌ها که در ایام دهه مبارک فجر امسال به  میزبانی وزارت اقتصاد و دارایی با مشارکت نمایندگانی از دستگاه‌های اجرایی سراسر کشور برگزار شد،  مجتبی قد بیگی همکار شاغل در شهرستان شهریار به عنوان نماینده وزارت آموزش و پرورش، توانست با کسب رتبه دوم، افتخاری دیگر را تقدیم جامعه فرهنگیان نماید.

هاشمی ضمن تبریک این افتخار به جامعه  فرهنگیان سراسر کشور، اظهار داشت: توجه به قرآن و آموزه‌های قرآنی از اصلی‌ترین رویکردهای آموزش و پرورش و نظام تعلیم و تربیت جمهوری اسلامی است که سرلوحه قرار دادن مفاهیم ناب قرآن در کنار سیره اهل بیت علیهم السلام نوید بخش ایجاد جامعه‌ای عاری از مشکلات و آسیب های اجتماعی خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :