14 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۱۲:۱۲:۲۰
کد مطلب:  1091421
جلسه کمیته پدافند غیرعامل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برگزار شد

کمیته پدافند غیرعامل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به منظور برنامه ریزی و هماهنگی بیشتر برنامه های کمیته پیش از ظهر امروز در سالن جلسات تالار معلم تبریز تشکیل جلسه داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان در این جلسه تاکید کرد: اقدامات و کارهای پیش گیرانه، توجه به زیرساخت ها با هدف آینده نگری ، جلوگیری از خطرات و مشکلات پیش رو یکی از برنامه‌های پدافند غیرعامل است.

عطایی گفت: برای رفع مشکلات احتمالی برنامه‌هایی در نظر گرفته می شود که این برنامه ها باید توسط مسئولین دستگاه در راستای اهداف پدافند غیرعامل برای جلوگیری از بروز خطرات احتمالی و بهبود شرایط انجام گیرد.

وی در ادامه افزود: سند راهبردی منسجم دارای اهداف ، اصول و تعاریف مشخص در این خصوص است که 12 سیاست کلان برای استان ها  با 11 راهبرد اساسی و 51 راهکار تنظیم شده است.

معاون مدیر کل آموزش و پرورش استان تصحیح کرد: در آموزش و پرورش استان نسبت به امنیت زیرساخت های فناورانه تدابیر و اقدامات ویژه ای انجام شده و برنامه زمانبندی شده برای تحقق مصوبات جلسات کمیته ها تنظیم خواهد شد.

گفتنی است در ادامه ی این جلسه اعضای کمیته پدافند غیرعامل ار محل بازبینی ساختار داخلی و ارتباطی مرکز داده و اتاق سرور اداره کل بازدید کردند.

 

 

sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :