13 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ ۰۹:۱۱:۰۷
کد مطلب:  1090981
فولادوند درجلسه ستاد امتحانات و کمیته بهبود کیفیت سوادآموزی :
گسترش افق دید افراد بی سواد و کم سواد از طریق سوادآموزی

فولادوند: باید تلاش کنیم با مذاکره مستقیم با دستگاه هایی که می توانند اطلاعات مورد نیاز را دراختیار ما بگذارند، اطلاعات مورد نیاز را بسیارسریعتر دریافت نماییم.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، جلسه ستاد امتحانات و کمیته بهبود کیفیت سوادآموزی، با حضور فولادوند ، مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران،شهریاری ، معاون سوادآموزی و اعضای کمیته بهبود کیفیت و ستاد امتحانات سوادآموزی، در دفتر مدیر کل برگزار شد.

در ابتدای جلسه، شهریاری، معاون سوادآموزی مدیرکل، ضمن گرامی داشت ایام الله دهه فجر و تاکید بر تجدید بیعت و میثاق با آرمانهای بنیان گذارکبیرانقلاب اسلامی،حضرت امام خمینی(ره)ومقام عظمای ولایت،حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) از تلاشها و پیگیری های جمع حاضر، تقدیر و تشکر نمود.

وی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های سوادآموزی، افزود: ما از طریق سوادآموزی ، افق دید افراد بی سواد و کم سواد را گسترش می دهیم و تلاش می کنیم آنها را به سرمایه انسانی موثر و کارآمد ، تبدیل کنیم و به نوعی استعدادهای این عزیزان را شکوفا نماییم.

در ادامه ، فولاوند مدیرکل آموزش وپرورش شهر تهران، ضمن تبریک ایام خجسته پیروزی انقلاب اسلامی ، ضمن تاکید بر همکاری بیش از پیش واحدهای دیگر با معاونت سوادآموزی، اظهارداشت: کارها در حال پیشرفت است ولی باید تلاش خود را دو چندان کنیم به خصوص در زمینه شناسایی افراد بی سواد و کم سواد و این موضوع باید در اولویت باشد و به بهترین وجه ممکن صورت پذیرد تا بتوانیم حجم ابلاغی را تحت پوشش برده و قدم های موثرتری در خصوص کاهش نرخ بی سوادی برداریم.

وی یادآورشد: باید تلاش کنیم با مذاکره مستقیم با دستگاه هایی که می توانند اطلاعات مورد نیاز را دراختیار ما بگذارند، اطلاعات مورد نیاز را بسیارسریعتر دریافت نماییم.

در پایان جلسه ،اعضای کمیته بهبود کیفیت، ضمن اعلام آمادگی در خصوص همکاری موثرتر و بیشتر با معاونت سوادآموزی به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

 

به اشتراک بگذارید :