7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ ۰۸:۵۲:۲۸
کد مطلب:  1089262
با حضور کریمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل صورت پذیرفت؛
تقدیر از مشاوران اعزامی به سیستان و بلوچستان

کریمی: شما با خدا معامله کرده اید و لذا کاری که انجام داده اید آنقدر ارزنده است که زبان و قلم از نوشتن آن عاجز است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش شهر تهران، عبدالرسول کریمی معاون پرورشی وفرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران که در جمع مشاوران اعزامی به سیستان و بلوچستان حضور یافته بود از زحمات این عزیزان با اهداء لوح تقدیر و هدایایی قدردانی کرد.

کریمی اعلام کرد: شما با خدا معامله کرده اید و لذا کاری که انجام داده اید آنقدر ارزنده است که زبان و قلم از نوشتن آن عاجز است و انجام این فعالیت ها قلبی بزرگ می خواهد که شما بزرگواران این مهم را دارید. در طی چند روزی که شما در مناطق مذکور بودید گزارشات خوبی به دست ما می رسید که نشان می داد در عمق و روح دانش آموزان، معلمین، خانواده ها رسوخ پیدا کرده اید و این مسئله وظیفه ما را سنگین تر خواهد کرد و شما کاری کردید که قلب ها را به هم نزدیک کردید و این کار انسان های بزرگ می باشد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران خاطر نشان کرد: بیش از 100 کارگاه در 3 شهر کُنارک، زرآباد و بِنت برگزار گردید و محتواهای خوبی در اختیار این مناطق قرار گرفت؛ سعی خواهیم کرد در اردیبهشت ماه هم گروه های دیگری را اعزام کنیم تا با توجه به امتحانات دانش آموزان انگیزه را در آنان تقویت کنیم.

در خاتمه از همه عزیزان اعزامی تقدیر گردید.

 

به اشتراک بگذارید :