24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ ۰۸:۵۱:۳۶
کد مطلب:  1089253
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
سرزندگی و شور و نشاط در محیط مدرسه باید افزایش یابد

آیین افتاحییه مسابقات ورزشی دانش آموزان به شیوه مدرسه میزبان با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهراندر کهریزک برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، الهه حسن پورمعاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به اینکه در سند تحول بنیادین بر تربیت انسان‌های ماهر و با نشاط تاکید می‌شود، گفت: در طرح مدرسه میزبان ، افزایش سرزندگی و شور و نشاط در محیط مدرسه، ورزش همگانی ، گسترش نهضت داوطلبی دربین دانش آموزان، احداث اماکن ورزشی جدید به درون مدارس، بهبود یادگیری دانش آموزان، ایجاد رقابت بین مدارس و افزایش نقش مدرسه مورد توجه است.

وی افزود: این طرح از طرح های معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش است که در کنار طرح هایی همچون مدرسه پویا، مدرسه قهرمان و کانون قهرمان اجرا می شود.

حسن پور با تاکید بر اینکه مسابقات ورزشی باید هیجان و نشاط در مدرسه و  بین دانش آموزان را ایجاد کند، تصریح کرد: مدارسی میزبانی را می پذیرند که دارای امکانات باشند و با پشتیبانی فنی مناطق، این اقدام می تواند شور و نشاط ورزشی را به مدارس تزریق و محیط مدرسه را پرنشاط کند.

به اشتراک بگذارید :